2018 – NASTAVTE SI ROK PLNÝ RADOSTI

Female teen girl stand feel freedom and relaxation travel outdoor enjoying nature with sunrise. Free Photo
Vaše budoucnost má přinášet radosti, ne starosti. Foto: freepik.com

Budoucnost je o energii nového. Vše nové vytváří naší budoucnost. Je ale důležité si uvědomit, že vše nové, co si pořídíme do života, je automaticky naší novou starostí. Ať to je nové auto, pejsek, nový dům, či potomek. O to vše se budeme muset starat. A starost vždy vyžaduje naši energii, tj. bude nám to energii brát. Je tedy velmi důležité, aby to nové nám zároveň přinášelo i radost. Tím nám bude energii také dávat. Ideální nastavení je takové, že nové nám přináší více radostí než starostí. A přesně tak byste měli uvažovat o své budoucnosti v roce 2018. Z vašeho plánu na tento rok vyplyne také to, co nového si budete muset pořídit. Stále mějte na mysli své cíle a cestu k nim. Vše nové, co si budete chtít letos pořídit, by mělo sloužit na vaší cestě k dosažení těchto cílů. Vše ostatní vás bude jen zdržovat a svádět z cesty. Tím dojde ke zbytečnému vyčerpání vaší energie.

Při určování toho, co nového si chcete pořídit, mějte tedy na paměti svoji cestu. Vždy přemýšlejte, jak to nové vám může pomoci lépe dosáhnout vašich cílů. Jak to nové můžete využít ve svůj prospěch. Úkolem nového je vytvářet vaši budoucnost. Proto si dobře promyslete, jaká bude vaše budoucnost, pokud si „to nové“ pořídíte do svého života.

Woman drinking cappuccino and eating cake Free Photo
Radost si můžete udělat i maličkostmi. Foto: freepik.com

Nové nemusí však sloužit jen k nějakému funkčnímu účelu. Nemusí to být jen nástroj pro dosažení cíle. Do života si máme dávat také jen radost pro radost samotnou. Život má být radostný a lehký, příjemný a naplňující. A proto byste si měli do svého ročního plánu také zakomponovat věci či aktivity, které budou sloužit čistě jen k vaší radosti. Může to být něco hezkého na sebe, nebo do domácnosti. Může to být nová dovolená či návštěva míst, které vás inspirují a která máte rádi. Mohou to být nové aktivity, koníčky a zájmy, které vás naplňují. Důležité ale je, aby vám nic z toho nebránilo na vaší cestě k cíli. Pokud by vám příliš dlouhá dovolená zabránila dosažení cíle, pak bude moudré udělat si radost něčím jiným.

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Přednáška – JAKÝ JE VÁŠ PŘIROZENÝ TALENT

Každý z nás se narodil s přirozeným talentem. Je to dar, kterým máme obdarovávat ty, kteří náš dar potřebují a sami ho nemají. Přirozený talent nám tak ukazuje, čím se máme v životě zabývat, jaké si zvolit povolání či podnikání.
Svůj talent máme v životě rozvíjet a budovat pro to, abychom byli nejen úspěšní, ale také prospěšní pro ostatní. To je základním smyslem života každého člověka. Jaký je smysl vašeho života?

Přednáší Ing. Jiří Černák

https://www.mlp.cz/cz/akce/e21644-feng-shui-jaky-je-vas-prirozeny-talent/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.