SKUTEČNÝ ZAČÁTEK ENERGIÍ ROKU 2018 PŘICHÁZÍ AŽ V ÚNORU

Tiger looking straight ahead Free Photo
Foto: freepik.com

I když většina lidí vnímá začátek roku již 1. ledna, energie nového roku nejsou v lednu ještě dostatečně silné na to, aby bylo vhodné se pouštět do nových aktivit. Leden je tzv. mezidobím Země. Je to tedy mezidobí mezi starým a novým rokem. Energie Země, která v lednu působí, je vhodná pro přemýšlení, uvažování, kontemplaci a přípravu. Chce stabilitu, objektivní pohled a fakta. Je tak obdobím, kdy se máme na skutečný start co nejlépe připravit. Máme si vytvořit pevnou půdu pro to, aby odraz k razantnímu skoku do nového roku byl co nejjistější.

Grass growing in the snow Free Photo - freepik.com
Foto: freepik.com

Únor pak přináší první skutečně aktivní energie. Můžeme to velmi dobře vidět v přírodě, kdy se první rostliny začínají „drát“ za sluncem. Sněženky dokáží prorazit i hustou vrstvu sněhu, jen aby se dostaly za slunečním světlem. Razantnost a agresivitu těchto energií si můžeme také představit např. na prudkém skoku tygra, který loví svoji kořist. Jakmile se odrazí, nic ho již nezastaví. I z tohoto důvodu byl právě tygr vybrán jako hlavní vládce února.

Pokud jste tedy správně využili energie ledna a připravili si opravdu dobrý a solidní plán, můžete začátkem února udělat první krok pro jeho realizaci. Tento první krok by měl být opravdu razantní a pevný. Nic vás nesmí zpomalit či znejistit. Krok by to měl být opravdu jasný a viditelný. Tento krok musíte učinit hlavně sami v sobě. Musí to být pevné vnitřní odhodlání a teprve po něm má následovat skutečná akce. Stejně, jako se tygr musí rozhodnout ke skoku a pak i skutečně skočit. Jen tak může úspěšně ulovit svoji kořist. Jak se říká: dobrý start je 50% úspěchu. Pokud váš start bude nevýrazný, slabý a nesmělý, může to velmi negativně ovlivnit další průběh realizace vašeho plánu. Dokonce hrozí, že realizaci plánu vzdáte. Proto do prvního kroku vložte všechnu svoji energii a dejte všem jasně najevo, čeho chcete dosáhnout. Tím se vám hned na začátku roku podaří posunout o velký krok kupředu ke svému cíli.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.