KARIÉRA V ÚNORU: KAŽDÁ CESTA K CÍLI ZAČÍNÁ PRVNÍM KROKEM

Staircase Leading Towards modern buildings Free Photo
V únoru je nejlepší čas pro první krok. Vyjděte razantně a jistě. Foto: freepik.com

A právě nejlepší období pro první krok je únor. V tomto měsíci se začínají probouzet první aktivní energie. Vše se začíná pomalu probouzet a hledá si cestu ke slunci. Pokud tedy chcete v tomto roce opravdu dosáhnout svých cílů v kariéře či podnikání, musíte v únoru začít. Tento začátek by měl být poměrně razantní a rozhodný. Pokud jste si nastavili v lednu svůj podnikatelský či kariérní plán, tak přesně víte, čím máte začít. Dále se již tedy nerozmýšlejte a jděte do toho.

Začněte být co nejvíce aktivní. Realizujte to, co máte ve svém plánu stanovené právě na únor. Pusťte se do toho plnou silou. Využijte sílu a razantnost Tygra. Buďte jako Tygr a vrhněte se za svojí kořistí (cílem). Čím pevnější a delší bude váš první „tygří skok“, tím rychleji se začnete svému cíli přibližovat. Hlavně neváhejte. Čas nestojí na vaší straně. Rozhodně ho nemáte mnoho. Navíc únor je nejkratším měsícem v roce, takže i to je jasný signál k tomu, že máte jednat rychle a razantně.

Tiger, ice Free Photo
Využijte razanci Tygra. Bez jeho energie jen těžko prorazíte. Foto: freepik.com

Váš první krok by měl být také dosti viditelný a znatelný. Všem jasně oznamte, co se chystáte udělat a udělejte to. Všichni musí vidět vaši pevnou rozhodnost a odhodlanost v tomto roce cíle dosáhnout. Ani vy, ani nikdo jiný nesmí být na pochybách, že svého cíle dosáhnete. Svojí silou a rozhodností strhněte k následování i ostatní. Ukažte, že to myslíte opravdu vážně. Nenechte se odradit a už vůbec si nepřipouštějte žádné pochybnosti. Vaším úkolem v únoru je vyrazit.

V únoru také začínají vládnout energie Dřeva. Ty vám dávají možnost být kreativní a přinášet první inovace do vašeho podnikání či vaší kariéry. Začněte realizovat své nové nápady a své nové postupy. Nezapomínejte ale při tom, že celému roku vládne poměrně konzervativní Pes, takže vše nové, co letos chcete aplikovat, by mělo vycházet již z vašich předešlých zkušeností a aktivit. Nepřinášejte tedy revoluční novinky, ale soustřeďte se spíše na rozvoj toho, co vám doposud dobře fungovalo. Podle vzoru značky Nike: „Just Do It.“ Pusťte se do toho.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

První termíny kurzu jsou již obsazeny. Ale díky dalším zájemcům uvažujeme o otevření druhého kurzu. Pokud máte i vy zájem, přihlaste se co nejdříve, abychom mohli vše včas připravit. Termíny hned, jakmile budeme mít dostatečný počet zájemců.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.