VZTAHY: SVĚŽÍ START V ÚNORU

Crop couple making toast with jam Free Photo
V únoru se vše po dlouhém spánku vrací zpět do života. Oživte i svůj vztah. Foto: freepik.com

Energie Dřeva a Tygra by měly sloužit hlavně jakémusi osvěžení vašich vztahů. Po pomalé a uzavřené zimě mohou být vztahy trošku zpomalené, lenivé až „zatuchlé“. Svěží energie velí jasně: vyvětrejte a vyrazte ven. Váš vztah by tedy měl zažít jisté osvěžení vašeho vztahu. Rozpohybujte se, začněte být zase aktivní. Ve svém vztahu se nesmíte nudit a nesmíte mít pocit jakéhosi „status quo“, tj. že se vztah nikam nevyvíjí. Všechny energie kolem vás chtějí pohyb, chtějí rychle stoupat. A přesně tak se musíte cítit i ve svém vztahu. Měli byste podniknout společné aktivity, které váš vztah osvěží, dodá jim novou šťávu a novou perspektivu. Začněte chodit ven, nejlépe do přírody. Pozorujte, jak se celá příroda pomalu probouzí. Buďte k sobě více pozorní. Pozornost je „jangová“ energie a ta právě v únoru začíná rychle růst. Neměli byste se tedy ve vztahu přehlížet a hledět si jen svého.

Měli byste se také společně se svým partnerem pustit do realizace svých letošních plánů. Na nic nečekejte. Pokud máte plán připravený, tak konejte.

Couple kissing behind heart and taking selfie Free Photo
V únoru do svého vztahu vložte něco nového. Foto: freepik.com

V rámci vztahu byste měli také prožít něco nového. Můžete jet na nová místa, udělat něco, co jste již dlouho (nebo možná nikdy) nedělali. Buďte spontánní a snažte se řídit hlavně svými pocity. Přemýšlení a dumání nechte stranou. Užívejte si volnosti v rámci svého vztahu. Pořiďte si něco nového, co vám do vztahu přinese novou radost ze života.

Pozor na příliš silné individuální energie Tygra. Neměli byste tedy tuto individualitu prožívat každý sám za sebe, ale v rámci vztahu. Vztah je o vytvoření „JEDNO“ – a právě této entitě vtiskněte silné individuální energie Tygra. Navenek vystupujete společně, buďte spojení ve všem, co děláte. Měli byste působit silně a nerozdělitelně. Z vašeho vztahu by měla čišet silná energie, která si dokáže prosadit to své.

Pokud byste však individuální energie využívali sami za sebe, může ve vztahu dojít k nepříjemným konfliktům. Může to začít nevinným „kočkováním“, ale může to skončit velmi nebezpečnou šarvátkou dvou silných tygrů. Následky takového konfliktu mohou být pro vztah i fatální. A rozchody v roce Psa budou velmi bolestivé. Proto se všem konfliktům snažte vyhnout za každou cenu.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

První termíny kurzu jsou již obsazeny. Ale díky dalším zájemcům uvažujeme o otevření druhého kurzu. Pokud máte i vy zájem, přihlaste se co nejdříve, abychom mohli vše včas připravit. Termíny ohlásíme hned, jakmile budeme mít dostatečný počet zájemců.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.