V ÚNORU VYUŽIJTE SÍLU INDIVIDUALITY TYGRA PRO SVÉ BOHATSTVÍ

sumatran cat tiger dangerous predator   animal Free Photo
Energie Tygra jsou průrazné. Proto byste se v únoru měli soustředit jen na to, abyste „prorazili“ a vyrazili na cestu. Foto: freepik.com

Energie bohatství patří k formě rozmanitosti a expanze. V únoru jsou však první aktivní energie a neměly ještě dostatek času k tomu, aby se rozvinuly a rozhojnily. Zde je symbolika Tygra opravdu na místě. Loví sám, zaměřuje se jen na jednu danou kořist. V opačném případě by se velmi rychle vyčerpal a svého úlovku by nikdy nedosáhl. Proto byste se ani vy v únoru neměli věnovat příliš mnoha aktivitám najednou. Po zimním období nejsme ještě dostatečně silní na to, abychom mohli dobře zvládnout velký záběr. Naopak, došlo by k velkému a rychlému vyčerpání (i to je jeden z důvodů tvz. jarních únav).

workplace quarterback disappointed woman danger Free Photo
V únoru ještě nemáte energii na to, abyste zvládali mnoho věcí najednou. Tomu se rozhodně vyhýbejte, jinak budete již na začátku roku velmi vyčerpaní. Foto: freepik.com

V únoru se opravdu zaměřte jen na jednu klíčovou aktivitu a té věnujte veškerou svoji pozornost. Teprve až tuto aktivitu úspěšně dokončíte, zaměřte se na další. Pracujte soustředěně a s plným úsilím. Nezapomínejte ale sami na sebe. Vy a vaše tělo potřebují regeneraci. Proto byste měli mít mezi jednotlivými aktivitami dostatečný odpočinek na to, abyste nabrali dostatek sil na následující aktivitu. Nepřežeňte to. I když se vám bude po zimě zdát, že máte sílu i chuť být co nejvíce aktivní (někteří se již nemohou dočkat), není na příliš mnoho různých aktivit ještě ta správná doba. Ta teprve přijde s měsícem Zajíce a hlavně Draka. Tam si to můžete užít naplno.

V únoru může opravdu silně platit naše heslo: kdo chce víc, nemá nic. Buďte tedy opatrní a dobře si vybírejte, do čeho se pustíte a jestli k tomu máte dostatek sil. Ujistěte se také, že vaše aktivity souvisí s vaším celoročním cílem a že vám pomohou se k němu posunout. nic jiného byste dělat neměli.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

První termíny kurzu jsou již obsazeny. Ale díky dalším zájemcům uvažujeme o otevření druhého kurzu. Pokud máte i vy zájem, přihlaste se co nejdříve, abychom mohli vše včas připravit. Termíny ohlásíme hned, jakmile budeme mít dostatečný počet zájemců.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.