ZAČNĚTE PO SVÉM, URČETE SI SVÁ PRAVIDLA

 

Young woman is sitting with laptop and documents at the table Free Photo
Začněte podle svého plánu. Vrhněte se do něj se vší silou Tygra. Foto: freepik.com

Silné a agresivní energie jarního Dřeva a Tygra připomínají spíše revolucionáře, než strategického plánovače. Tyto energie vás budou nutit do překotných a náhlých rozhodnutí a aktivit. Může se stát, že budete mít tendence jednat i proti svému původnímu plánu. Zde je tedy nutné být opravdu na pozoru. Mírné vychýlení z plánu nemusí být na škodu, pokud vám to přinese nějakou výhodu, ale časté vychylování či dokonce odklonění od plánu bude náročné a ve svém důsledku vyčerpávající. Proto bude důležité, abyste tyto silné energie drželi dobře na uzdě.

Nicméně jsou to energie individuální a proto byste se měli co nejvíce řídit sami sebou. Rozhodně se nenechte ze svých plánů „strhnout“ svými přáteli, či svým okolím. Okolí vám může v tomto období být více na škodu, než k užitku. Pokud jste si svým rozhodnutím skutečně jistí a nevybočujete ze svých původních plánů, pak je vše v pořádku a nikdo jiný vám do toho nesmí mluvit.

Man jumping over impossible or possible over cliff on sunset background,Business concept idea Free Photo
Pozor na to, abyste své první kroky udělali podle svého plánu a nesešli ze své cesty hned na začátku. Foto: freepik.com

Před každým rázným skokem kupředu se však ujistěte, že se skutečně posunujete směrem ke svému cíli. Nesmí se stát, že byste dělali mnoho různých aktivit, které vás naopak od cíle vzdalují. Mohlo by se po nějaké době stát, že svůj cíl naprosto ztratíte ze zřetele a šance na jeho dosažení pak budou mizivé. Proto se držte svého původního plánu a do jeho realizace napněte všechny silné energie Tygra.

Nicméně buďte flexibilní. Přísné a příliš striktní dodržování pravidel jen pro to, že byla takto nastavena, může být kontraproduktivní, pokud vás budou na cestě k cíli svazovat nebo zdržovat. Pokud tomu tak opravdu bude, pak je důležité, abyste tato pravidla změnili. Jen pozor na to, aby nová pravidla byla všem jasná a každý věděl, co a jak má dělat. Ujistěte se také, že nová pravidla slouží k dosažení vašeho cíle. Důležité je, abyste cítili, že tato pravidla jsou vaše a že slouží hlavně vám.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

První termíny kurzu jsou již obsazeny. Ale díky dalším zájemcům uvažujeme o otevření druhého kurzu. Pokud máte i vy zájem, přihlaste se co nejdříve, abychom mohli vše včas připravit. Termíny ohlásíme hned, jakmile budeme mít dostatečný počet zájemců.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.