HLAVNÍM CÍLEM V ÚNORU JE ZAČÍT

Hiker searching direction with a compass in the forest. Free Photo
V únoru je nejlepší čas pro začátek realizace vašich plánů. Foto: freepik.com

V lednu jste si měli připravit celoroční plán. Ten měl nejen zahrnovat vaši celoroční vizi, ale také cíle (tzv. milníky) pro jednotlivé etapy vaší cesty. Tou první etapou je právě měsíc únor. Vaším cílem tento měsíc je přesně to, co jste si označili ve svém plánu jako únorový milník. Toho byste měli v únoru dosáhnout, abyste realizovali svůj plán.

Ať je vaším prvním milníkem cokoliv, nejdůležitější ze všeho v únoru je ZAČÍT. To je váš cíl číslo JEDNA. Pokud v únoru nezačnete, je velká pravděpodobnost, že svého cíle nedosáhnete, nebo jen se zbytečným vyčerpáním energie. Naopak, pokud skutečně v únoru začnete, posunete se o výrazný kus kupředu a vaše šance na dosažení vašeho cíle se zvýší.

Businesswoman walking upstairs and using touchpad Free Photo
V únoru musíte udělat první krok. V dalších měsících by to bylo již těžší a těžší. Foto: freepik.com

V únoru tak musíte za každou cenu udělat první krok. Tento váš první krok musí jasně směřovat k vašemu cíli. Nemůže to tedy být jakýkoliv krok. Pokud je vaším letošním cílem zhubnout o 10 kg, pak tím prvním krokem v únoru musí být zahájení diety a/nebo cvičení. Chcete-li se letos přestěhovat, pak byste v únoru měli začít prohledávat první inzeráty na realitních serverech apod.

V únoru začínají první aktivní energie, proto je musíte využít pro své vlastní aktivity. Nezapomínejte na heslo: vize bez aktivity je pouhá iluze. Pokud byste o svých cílech pouze jen snili, nikdy se vám nenaplní. A letos navíc ještě platí, že Zemitý Pes chce dodržovat řád a pořádek. Vaším řádem je váš plán, který jste si pro rok 2018 stanovili. Stačí ho realizovat krok po kroku a na konci roku musíte svého cíle dosáhnout. To je síla Psa, kterou byste měli využít.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

První termíny kurzu jsou již obsazeny. Ale díky dalším zájemcům uvažujeme o otevření druhého kurzu. Pokud máte i vy zájem, přihlaste se co nejdříve, abychom mohli vše včas připravit. Termíny ohlásíme hned, jakmile budeme mít dostatečný počet zájemců.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.