KARIÉRA V BŘEZNU: VYTVOŘTE PEVNÉ ZÁZEMÍ PRO SVOJI KARIÉRU

Colleagues speaking during break Free Photo
Pevné zázemí ve vaší firmě je důležité pro celkový výkon a úspěch. Foto: freepik.com

Abyste své úkoly letos dobře zvládli bez zbytečného vyčerpání, měli byste si vytvořit dobré, kvalitní a hlavně pevné zázemí. Na své plány byste neměli být sami. Vaše zázemí vám musí dodávat potřebnou jistotu a energii k tomu, abyste svých cílů dosáhli. Zázemí má tvořit i tým spolehlivých a kvalitních lidí, kteří vám na cestě k cíli mohou pomoci. V březnu byste si měli vytvořit tým spolupracovníků a „spojenců“, kteří vám budou celý rok pomáhat. Pokud ve vašem plánu na letošní rok jsou aktivity, ke kterým vy sami nemáte přirozený talent, musíte si najít spolupracovníky či partnery, kteří takový talent mají. Nedělejte vše sami. Jen vás to vyčerpá a cesta k vašemu cíli bude složitá. Energie Zajíce využijte k tomu, abyste vyhledali ty nejlepší lidi ve svém okolí. Zajíc je citlivý a dokáže velmi dobře poznat ty nejlepší pomocníky. Navíc má i tzv. „diplomatické“ schopnosti a umí vytvářet funkční koalice. Březen je tak ideální měsíc k tomu, abyste si sestavili ideální tým a začali s ním pracovat.

Crop people working in office Free Photo
V březnu byste si měli vytvořit kolem sebe tým lidí, kteří vám pomohou naplnit vaše cíle. Foto: freepik.com

Zajíc je přátelský a nemá rád konflikty. Proto se jim co nejvíce vyhýbejte. Sázejte spíše na vzájemnou spolupráci a pomoc. Uvažujte o tom, jak si můžete být se svými „spojenci“ navzájem užiteční a vzájemně se doplňujte. Buďte vstřícní a empatičtí. Využijte tyto schopnosti k tomu, abyste pochopili jak své potřeby, tak i potřeby ostatních a vzájemně je propojili. Tak si můžete být vzájemně prospěšní a společně se posunout rychleji ke svým cílům.

Březen také využijte k tomu, abyste si nastavili co nejlepší pracovní prostředí. Pokud uvažujete o nových firemních prostorách, pak byste je měli hledat právě v březnu. Právě v tomto měsíci byste si měli vytvořit co nejlepší pracovní prostředí pro celý rok. Toto prostředí musí dodávat potřebnou energii pro vaše činnosti. Vytvořte si kvalitní a funkční zázemí.

Pozor však na to, že Zajíc bývá až příliš velký „dobrák“. To se u vás může projevit tím, že budete mít tendence dělat práci za druhé. Tomu se raději vyhýbejte, protože by vás to mohlo zbytečně vyčerpat.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

První termíny kurzu jsou již obsazeny. Ale díky dalším zájemcům uvažujeme o otevření druhého kurzu. Pokud máte i vy zájem, přihlaste se co nejdříve, abychom mohli vše včas připravit. Termíny ohlásíme hned, jakmile budeme mít dostatečný počet zájemců.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

HAPPYWEEK na březen:

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.