RODINA: VYCHUTNEJTE SI KRÁSY RODINNÉHO ŽIVOTA

Dobře fungující rodina je důležitá pro celkovou harmonii vašeho života. Foto: freepik.com

Zajíc miluje rodinu a vše, co k ní patří. Proto je březen ideální měsíc pro nastavení skutečně kvalitní rodinné energie. V březnu byste se měli snažit strávit s rodinou co nejvíce času. Měli byste být v rámci rodiny aktivní. Užijte si společně různé aktivity. Ideální budou výlety do přírody. Zajíc má rád pohyb i přírodu. Pokud máte děti, pak s nimi hrajte různé hry, jděte s nimi ven. Vítejte společně krásné jarní energie, sluníčko a nově rozkvetlá poupata.

Vše v přírodě se začíná rozvíjet, otevírat. Stejně tak byste se měli chovat v rámci své rodiny. „Otevřete“ rodinu novým aktivitám. Měla by vládnout hlavně radost, smích a vzájemná láska. Naopak byste se měli vyvarovat všem možným konfliktům a bojům v rámci rodiny.

large happy family having tea Free Photo
Rodina vám do života dodává pocit jistoty a zázemí. Foto: freepik.com

Bylo by také vhodné, kdyby se vám podařilo udělat velké rodinné setkání. Můžete k tomu využít např. oslavu Velikonoc. Ty sice vycházejí na přelom března a dubna, ale pokud s přípravami začnete dříve, tak do nich vnesete ještě energie Zajíce. Rodinné setkání by určitě energie rodiny posílilo. Mělo by být spojeno s dobrým jídlem a dobrou náladou. Pokud v rodině vládnou staré spory, pak je zkuste pustit z hlavy. Pokud je chcete řešit, pak je řešte vstřícně a přátelsky. Využijte empatii Zajíce a snažte se řešit vše tak, aby byla celá rodina spokojená. Individuální zájmy by mohly být v březnu již slabší (ty posílil hlavně Tygr v únoru), takže prostor pro dohodu a vzájemné porozumění by mohl být opravdu velký. Využijte toho.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

První termíny kurzu jsou již obsazeny. Ale díky dalším zájemcům uvažujeme o otevření druhého kurzu. Pokud máte i vy zájem, přihlaste se co nejdříve, abychom mohli vše včas připravit. Termíny ohlásíme hned, jakmile budeme mít dostatečný počet zájemců.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

HAPPYWEEK na březen:

https://skolafengrenshui.wordpress.com/2018/03/02/happyweek-brezen/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.