BOHATSTVÍ NAJDETE I V PŘÁTELSTVÍ

V březnu si vytvořte „síť“ přátel, kteří vám pomohou dosáhnout vašich letošních cílů. Foto: freepik.com

Bohatství člověka spočívá v bohatosti jeho života. A březen je ideální měsíc, kdy se máte rozkoukávat kolem sebe. Dívejte se, kde kdo je. I ostatní budou „vylézat“ ven a hledat možnosti pro tento rok.. A tak je právě toto období nejlepší pro to, abyste obohatili svůj život právě o nové kontakty, nové přátele a známé.

Jaro s sebou přináší obnovu. A ta by měla proběhnout i v oblasti vašich známých a přátel. Je to období, kdy začínáme do života pouštět to nové, to, co nám zlepší kvalitu života právě tento rok.  Možná, že někteří lidé vám již nemají co nabídnout, co říct. Nemusíte je ze svého života vyloučit úplně. Možná stačí, když s nimi kontakty omezíte. Tím si vytvoříte prostor i čas pro kontakty nové.

Charming girls sharing with news while talking Free Photo
Jarní energie vše otevírají a zvou nás ven. Otevřete se i vy novým přátelským vztahům. Foto: freepik.com

Sílící slunce nás na jaře zve ven. Proto byste měli trávit co nejvíce času venku, ve společnosti a „mapovat“ situaci. Rozhlédněte se kolem sebe a uvažujte, které nové lidi ve svém životě potřebujete. Kdo nový vám může život obohatit, zkvalitnit. Jeden mocný a vlivný manažer velké korporace říkal: Úspěch není o tom, co znáš, ale koho znáš. Možná s tímto výrokem můžete polemizovat, ale každý ví, jaká je síla dobrých kontaktů. Často jsou to lidé, jejichž vliv na váš život je tak velký, že se bez nich neobejdete.

Můžete najít lidi, od kterých se můžete učit, od jiných můžete získat nové zkušenosti, jiní vám mohou být nápomocni svojí službou apod. Nikdo z nás nemůže vědět, umět a mít všechno. Proto máme to, co nám chybí, doplnit od lidí, kteří tím, co nám chybí, disponují. I tak si máte obohacovat život.

Přátelé a pomocníci jsou často k nezaplacení. Síla a vliv kontaktů tak může zkvalitnit váš život.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

HAPPYWEEK na březen:

https://skolafengrenshui.wordpress.com/2018/03/02/happyweek-brezen/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.