VELIKOSTI VAŠEHO POTENCIÁLU MUSÍ ODPOVÍDAT VELIKOST VAŠEHO PROSTŘEDÍ

Jak nejlépe využít prostor v dubnu

Velký strom nemůžete vysadit do malého květináče, velké zvíře nemůžete zavřít do malého kotce a velikána nesmíte zavřít do sklepa. Potenciál musí mít možnost růstu, rozvoje a konečného naplnění. Pokud má strom potenciál vyrůst do 8 metrů, pak nesmí být v prostoru, který je nižší. Máte-li potenciál starat se o velkou rodinu, nemůžete žít v garsonce. V dubnu je tak nejlepší období pro to, abyste si uvědomili velikost svého potenciálu a vytvořili k tomu to nejlepší prostředí. Pokud žijete v malém bytě a máte velké cíle, měli byste přemýšlet o změně bydlení. Jsou-li vaše podnikatelské plány ambiciózní, nemůžete podnikat ve stísněných prostorách.

View from floor room with large windows Free Photo
Foto: freepik.com

Velikost prostoru předurčuje i velikost potenciálu. Čím větší prostor máte k dispozici, tím většího růstu můžete dosáhnout. V malém skleníku vypěstujete menší úrodu, než ve velkém skleníku. Uvědomte se tedy velikost svého potenciálu a vytvořte si takový prostor, který vám umožní ho naplnit beze zbytku. Nenechte se limitovat vaším prostorem.

Pozor ale na tzv. „velké oči“. Váš prostor musí odpovídat vašemu potenciálu a nesmí ho převyšovat. Pokud máte kapacitu se starat maximálně o tři pokoje, nepořizujte si dům s osmi ložnicemi. Prostor přináší do života jistotu, stabilitu, zázemí, ale také tíhu. Patří k elementu Země a ta ve svém negativní působení přináší právě tíhu. Proto si musíte jasně uvědomit, jak velký prostor dokážete snadno ovládnout. Pokud je váš prostor větší, pak vás bude ve vašich činnostech omezovat. Energie Země tak může zbytečně stahovat Draka dolů a ten se svých plánů vzdá. Každý prostor vyžaduje vaši péči. Pokud na údržbu svého prostoru vydáváte příliš energie, bude vám chybět v naplňovaní vašich cílů. Pak se takový prostor stává jakousi koulí u nohy. V takovém případě je lepší změna za menší prostor. Tím získáte více kapacity na to, abyste se věnovali svým plánům a nemuseli se zbytečně vyčerpávat prostorem, který vám stejně k ničemu nepomáhá.

Změna prostoru bývá pro mnoho lidí velmi těžká. Navíc žijeme v České republice, kterou ovládají energie středu – tedy Země – a ty nás právě nutí setrvat tam, kde jsme, i když nám to možná neprospívá. Ale právě v dubnu může být změna prostředí nejlehčí. Drak vám pomůže.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

HAPPYWEEK duben – doporučení a tipy, jak nejlépe využít energie Draka v dubnu ve všech oblastech vašeho života

HAPPYWEEK duben

https://skolafengrenshui.wordpress.com/2018/04/05/happyweek-duben/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.