BYZNYS A KARIÉRA: NEDRŽTE SE JEN PŘI ZEMI

V dubnu se celá příroda snaží o maximální rozvíjení nového života. Foto: freepik.com

Vše v přírodě je nastaveno na růst a rozšiřování. Člověk je součástí přírody a tak by i on se měl ve svých aktivitách snažit o růst a expanzi. Pokud podnikáte nebo řídíte svoji kariéru, pak byste se právě v dubnu měli zaměřit na své dlouhodobé cíle a plány. Nebojte se „vzlétnout a podívat se do své budoucnosti“. Nedržte se při zemi. Naopak, snažte se vidět až „za obzor“. Uvědomte si své síly, kapacity a potenciál. Ten byste měli ve svém podnikání a kariéře využít naplno. Pokud k dosažení svých cílů potřebujete nové zdroje, pak byste si je měli pořídit právě v tomto měsíci. Je-li důležité další vzdělání, začněte se učit. V dubnu je učení poměrně snadné a pomůže vám k dalšímu profesnímu růstu. Přihlaste se na různé kurzy, semináře nebo se vzdělávejte doma sami. Zdrojů vzdělávání je díky internetu a knihám víc jak dost. Vyberte si oblast, ve které chcete růst a té se věnujte, v té se začněte vzdělávat. Nezapomínejte, že vládne Drak a ten toho zvládne opravdu hodně. Duben je tak nejlepší měsíc pro to, abyste své aktivity začali rozšiřovat.

Person on the mountain top Free Photo

Plánujete-li ve svém podnikání expanzi (otevírání nových obchodů, poboček či začít podnikání na nových trzích), pak se do toho pusťte právě v dubnu. Energie jsou pro tyto aktivity velmi příznivé. Expanze se může týkat rozšíření výroby, nebo uvedení nových výrobků či služeb na trh. Na nic dlouze nečekejte. Energie jsou aktivní a tak opravdu není na co čekat. V dubnu v podnikání platí: kdo jen chvíli stál, stojí již opodál. V tomto jsou energie vesmíru neúprosné. Vše se stále posouvá kupředu. A právě v dubnu je potenciál tohoto posunu nejsilnější. Nečekejte, až vás ostatní předběhnou. Bylo by pak těžké je dohánět (možná i nemožné). V dubnu tak můžete hodně získat, ale také hodně ztratit.

Na co byste si měli v dubnu dávat pozor jsou detaily a pravidla. Vzhledem k tomu, že vládnout energie rychlého růstu, můžete mít tendence podceňovat detaily a pravidla. Můžete mít tendence nad nimi jen tak mávnout rukou (ono se to pak nějak vyřeší). Je pravda, že by vás přílišná koncentrace na detail neměla zdržovat v posunu kupředu, ale mohou být aktivity, kdy detail hraje významnou roli. V oblasti podnikání jsou to hlavně smlouvy, správně vyplněné objednávky, faktury apod. Proto se více soustřeďte na jejich správnost, abyste neudělali velkou chybu, která by vás mohla v důsledku stát hodně úsilí i peněz.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

HAPPYWEEK – duben – doporučení a tipy, jak nejlépe využít sílu Draka v dubnu ve všech oblastech vašeho života

HAPPYWEEK duben

https://skolafengrenshui.wordpress.com/2018/04/05/happyweek-duben/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.