VZTAHY: POHLEĎTE SPOLEČNĚ DO BUDOUCNOSTI

Back view couple admiring painted wall Free Photo
Foto: freepik.com

Pokud právě prožíváte perspektivní vztah a chcete ho i dále rozvíjet, pak byste se měli se svým partnerem podívat společně do budoucnosti. V dubnu jsou ideální podmínky na to, abyste si povídali o svých společných snech, vizích a plánech. Uvažujte ve velkém a dívejte se do daleké budoucnosti (nejen na tento rok). Uvědomte si, po čem skutečně toužíte a čeho byste chtěli společně dosáhnout. Pozor na to, abyste se nedívali každý sám za sebe. Ve vztahu jsou důležité společné cíle, na ty se zaměřte především. Víte, že partneři ve vztahu vytvářejí to, čemu říkáme „JEDNO“. Naříkáme proto „JÁ“, ale „MY“. Takže jde no NÁŠ společný cíl, NAŠE společné vize a plány.

Couple raising arms Free Photo
Foto: freepik.com

Energie Draka, který v dubnu vládne, vám s tím mohou velmi dobře pomoci. Nedívejte se na svoji současnou situaci, nebuďte příliš přízemní a povzneste se nad současnou realitu. Drak umí létat a dokáže vás vynést do výšin, ze kterých se můžete dívat na svoji budoucnost. Uvědomte si, co všechno je možné, jak obrovský potenciál máte, čeho všeho můžete využít, čeho všeho umíte dosáhnout. Nezapomínejte, že Drak umí vidět hodně daleko a jeho zrak je zaměřen dopředu. Proto umí „vidět budoucnost“, ale nezajímá ho tolik současnost, tj. to, co je právě „pod ním“. Proto by vás současná situace neměla příliš limitovat v tom, čeho chcete dosáhnout. Možná se vám zdá, že na své sny nikdy nebudete schopni dosáhnout, že na své cíle nebudete mít někdy dostatek peněz apod. Tím se ale Drak nemá zabývat. Jeho úkolem je určit naplnění vašeho potenciálu. A ten by měl být naplněn zcela. Jak znáte z naší krásné pohádky o Jiříkovi a Zlatovlásce, kdy král Jiříkovi přikazuje: „Pokud nedoleješ, nebo přeleješ, budeš o hlavu kratší“. A přesně takto nám velí energie Draka. Váš potenciál má být naplněn do svého maxima, ale nesmí být překročen. V obou případech (jak nenaplnění, nebo překročení) je pro vás velmi vyčerpávající. Proto se nebojte i velkých cílů, pokud za vlády Draka cítíte, že byste je zvládli, ale zatím jen nevíte jak. Cesta se hledá až po vytýčení cíle. Je to jako když jedete na výlet. Nejprve musíte vědět, kam chcete jet, a teprve potom zkoumáte, jak se tam dostanete. A přesně tak postupujete i při stanovení svých velkých cílů.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

HAPPYWEEK duben – doporučení a tipy, jak využít energii silného Draka v dubnu ve všech oblastech vašeho života

HAPPYWEEK duben

https://skolafengrenshui.wordpress.com/2018/04/05/happyweek-duben/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.