MLADÍ CHTĚJÍ ROZVÍJET SVŮJ TALENT A ŽÍT SVŮJ ŽIVOT – POMÁHÁME JIM

V každém z nás je ukrytý motýl. Najděte ho a nechte ho vzlétnout. Foto: freepik.com

V pátek 13.4. se konal další akce tzv. Barcamp (https://www.prazskybarcamp.cz/). Jde o přátelské setkání studentů, učitelů, zástupců škol a firem. Hovoří společně o tom, jak školy a firmy mohou nejlépe přispět správnému vstupu mladých lidí do profesního života. I my jsme byli poctěni důvěrou a požádáni o přednášku na téma přirozený talent.

Protože se přednáška setkala s velkým ohlasem, dáváme ji k nahlédnutí i ostatním lidem. Jde jen o základní teze přednášky. Chybí průvodní slovo. Ale pokud by i vás téma a obsah této přednášky zaujaly, pak rádi tuto přednášku uděláme i pro vás. Stačí se nám přihlásit na dasa@byu.cz nebo zavolat na 602 556 479.

Již několik let se ve své činnost zaměřujeme na „Talent Management“. Pomáháme lidem objevit svůj přirozený talent a nastavit jim životní a pracovní podmínky tak, aby svůj talent mohli rozvíjet a budovat. Víme, že každý člověk přichází na svět s daným talentem. Tento talent dává člověku smysl jeho života.

Přirozený talent máte i vy. Máte ho využívat pro to, abyste svým talentem prospěli těm, kteří ho nemají, ale ve svém životě ho potřebují. Pokud jste se narodili s talentem pekaře, pak pro nás ostatní bude nejlepší, když si u vás budeme moct koupit čerstvý chléb a pečivo, protože my sami tento talent nemáme. Jiní se narodí s talentem léčit a proto by nás ostatní měli chránit před nemocemi. A tak je to s každým z vás.

Ve společnosti vnímáme rostoucí změnu, kdy stále více mladých lidí hledá skutečný smysl života, chtějí rozvíjet svůj talent a žít tak, aby svým talentem byli prospěšní svému okolí – rodině, firmě, komunitě, společnosti, světu. Hranice jsou neomezené. Vědí, že svět je potřebuje, protože právě pro to jim byl dán jejich talent – pro to, že svět ho potřebuje.

PŘEDNÁŠKA :

JAK PROMĚNIT HOUSENKU V MOTÝLA

BARCAMP – finální prezentace

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.