BYZNYS A KARIÉRA V KVĚTNU: STRATEGIE DOKONALOSTI

Business strategy success target goals. Free Photo
Zaměřte se na svůj cíl a najděte tu nejlepší cestu, jak ho dosáhnout. Had vám pomůže. Foto: Freepik.com

Díky energiím Hada přichází měsíc, který byste ve svém podnikání a kariéře měli věnovat hlavně k zdokonalování. Hledejte cesty, způsoby a možnosti, jak být ve svém podnikání co nejlepší. Projděte si všechny své cíle, plány a postupy a hledejte řešení, která vám umožní se kvalitativně posunout o úroveň výš.

Zapojte do svého snažení všechny své mozkové závity. Ale nejen ty své. Využijte „velkých mozků“ ze svého okolí. Pozvěte odborníky, konzultujte vše s těmi nejlepšími a hledejte cesty ke zlepšení. Právě v květnu by měly probíhat různé semináře, školení, kurzy a konference zaměřené hlavně na zlepšování kvality a postup vpřed.

Had je především velký stratég. Proto byste v květnu měli pečlivě prozkoumat svoje dosavadní obchodní strategie a co nejvíce je vylepšit. Nyní je ta nejlepší doba pro to, abyste se kvalitativně posouvali dál. Nezapomínejte na důležitý fakt: dokonalost Hada vyžaduje kvalitní obsah i formu. Proto se zajímejte o to, jak zlepšit kvalitu fungování ve všech oblastech vašeho podnikání a kariéry, a jakou formu zvolit, aby byla pro danou funkci co nejlepší.

Woman thinking over work problem Free Photo
Had je velký stratég a dokáže propojit všechny možnosti, souvislosti a umí se vyhnout všem hrozbám. Vždy dojde k cíli. Foto: Freepik.com

To, co vymyslíte právě v květnu, bude mít potenciál dokonalosti a dlouhodobého fungování. Had vždy přemýšlí dlouhodobě a nemá rád prohry. Proto řešení, která vymyslíte v tomto měsíci, budou mít velkou šanci na úspěch. Musíte se jen ujistit, že jste brali v potaz všechny možné souvislosti a že jste na nic nezapomněli. Had je energie přemýšlení a to velmi důkladného přemýšlení. A to potřebuje čas. Proto byste neměli být příliš ukvapení a zbrklí. Vše si řádně ověřte, promýšlejte znovu a znovu. Musíte mít jistotu, že jste nic nepřehlédli a že vaše strategie, vaše plány jsou opravdu dokonalé.

Nezapomínejte na jednu důležitou věc: nadšení a vášeň. Had je první zvíře, které přináší v roce ohnivé energie. Proto by měl přinášet zápal pro danou věc a měli byste být pro své řešení opravdu „zapálení“. Pokud nebudete cítit uvnitř touhu a zápal pro svá řešení, je to známka toho, že není ještě dokonalé a potřebuje nějaké další úpravy. Jakmile ale zápal pocítíte a budete mít touhu se s vášní pustit do realizace dané strategie, přestaňte již přemýšlet a udělejte první krok. Po Hadovi následuje Kůň, který je schopen k cíli lehce dorazit.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

HAPPYWEEK na květen

HAPPYWEEK květen

https://skolafengrenshui.wordpress.com/2018/05/02/novy-happyweek-na-kveten/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.