V ČERVNU VYUŽIJTE SVÉ NADŠENÍ A PŘENESTE HO I NA OSTATNÍ

Aktivní jangové energie jsou v plném proudu a právě v červnu dosáhnou svého vrcholu. Vládne tzv. nejvyšší Jang, tj. nejaktivnější energie vůbec. Proto bychom rozhodně neměli sedět doma a nic nedělat. Naopak, červen je měsíc, kdy máme své aktivity dělat na maximum. A protože je Jang spojen s velikostí, světlem a pozorností, měli byste jangovou energii využít právě tímto způsobem. Představitelem nejvyššího Jangu je Kůň, vládce června.

stable horses nature brown equine Free Photo
Foto: freepik.com

Kůň miluje volnost, svobodu, velký prostor a neomezený pohyb. Navíc kůň (zvíře) má pro člověka jakési kouzlo. Považujeme koně za krásná zvířata a vždy se na ně rádi díváme. Budí tak pozitivní pozornost. Vládce června vám tak napovídá, že byste měli i vy být vidět a vzbudit zájem svého okolí. Ať již se jedná o vaše soukromé nebo profesní aktivity. Nic si nenechávejte jen pro sebe. Ukažte se, předveďte vše v plné parádě. Čím více budete vy a vaše činnost vidět, tím více energie dostanete. Kůň vám tak pomůže se rychle posouvat směrem k vašemu cíli, který jste si na letošní rok stanovili.

V červnu nebuďte sami. Energie společnosti příjemných lidí vám bude dělat dobře. Foto: freepik.com

Kůň je ohnivé zvíře a Oheň má rád společnost, stejně jako Kůň. Proto byste měli tento měsíc strávit co nejvíce v příjemné společnosti. Lidé v tomto měsíci budou více společenští, budou otevření různým společenským aktivitám. Rozhodně tedy v červnu nezůstávejte doma a jděte ven mezi lidi, ukažte, jak dobří jste. Vzbuďte pozornost, přitáhněte k sobě zájem ostatních a přeneste na ně své nadšení. Kůň dokáže strhnout davy a ty ho rády následují. Využijte toho i vy. Buďte zapálení do toho, co děláte a nechte váš Oheň přeskočit i na ostatní ať se i oni nadchnou pro vaši věc.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI – PODZIM 2018

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

HAPPYWEEK ČERVEN

HAPPYWEEK ČERVEN

https://skolafengrenshui.wordpress.com/2018/06/05/happyweek-na-cerven-je-tady/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.