PRÁZDNINY JSOU TADY

Foto: freepik.com

Škola skončila a přišly prázdniny. Červenec je z pohledu energií asi ten nejlepší měsíc pro prázdniny a dovolené. Jako by to „tvůrci“ školního roku věděli, když určovali, od kdy do kdy bude trvat školní rok. V tomto měsíci vládnou nejpříjemnější energie v roce vůbec. Jsme v období těsně po letním slunovratu. Energie se na nějakou dobu ustálí a jsou v jakési rovnováze. I když pomalu dochází ke zkracování dnů, my si toho ještě v průběhu července úplně nevšimneme a tak tuto změnu pocítíme výrazněji až v srpnu.

Tuto stabilitu energií miluje právě Koza. Stabilita a rovnováha nám dává možnost si vše užívat takové, jaké to je a nevyžaduje to od nás ani žádnou přílišnou námahu či úsilí. Vše bychom tedy měli dělat s lehkostí a pocitem pohody. Je to energie prázdnin, kterou si většina z nás pamatuje právě z dětství. Školní i domácí povinnosti skončily a my jsem si užívali hlavně volna, určité svobody a krás života.

Snažte se tedy i vy se svojí rodinou vrátit do dětství. Užívejte si radostí, zábavy, různých „skopičin“, dětského dovádění. Já si vždy v této souvislosti vzpomenu na film „Jak dostat tatínka do polepšovny“. Léto strávené na chalupě u dědečka v krásné české přírodě s radostí a veselostí, kterou umí jen děti, to jsou pravé energie Kozy v červenci. Buďte na chvíli zase dětmi a užívejte si vše, co vám krásná příroda nabízí. Jděte na maliny, sbírejte houby, pozorujte motýly, poslouchejte ptáčky. Buďte spolu se svojí rodinou. Vnímejte její sílu, vzájemnou sounáležitost a uvědomte si, jak je vám všem spolu dobře. Tak to má být a právě v červenci si toto můžete uvědomit a vychutnat nejvíc.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI – PODZIM 2018

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

LETNÍ SLEVA NA VÝKLAD ASTROTYPU – POZNEJTE SVÉ PRAVÉ JÁ A PŘIROZENÝ TALENT

Stačí nám zaslat vaše datum a hodinu narození na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479 a pak se jen v klidu zaposlouchat do výkladu vašeho přirozeného talentu, potenciálu, typologie a charakteru vaší osobnosti. CO VŠECHNO VÁM VÝKLAD UKÁŽE: Typologie Charakter osobnosti Profil Přirozený talent Životní potenciál Silné stránky. Celý výklad trvá přibližně jednu hodinu, kterou můžete strávit v klidu a pohodlí svého domova, nebo na jiném příjemném místě. Cena MP3 analýzy osobního Astrotypu je 900 Kč – JEN DO KONCE SRPNA 2018

https://skolafengrenshui.wordpress.com/letni-sleva-vyklad-astrotypu/

HAPPYWEEK červenec

https://skolafengrenshui.wordpress.com/2018/07/02/cervenec-prazdninovy-happyweek-je-tady/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.