UJISTĚTE SE, ŽE VÁM VŠE SPRÁVNĚ FUNGUJE PODLE FENG REN SHUI

Ujistěte se, že vám v říjnu vše funguje jako dobře namazaný stroj. Foto: feepik.com

Říjen patří podle Feng Ren Shui k podzimním měsícům a vládne mu energie tzv. Kovového Psa. Tato energie slouží k ochraně a zabezpečení funkce. Říká nám, že máme dobře ochránit plody úrody, abychom z nich vytěžili maximum a vydržely nám co nejdéle. Máme tedy z úrody vyloučit vše špatné, nahnilé a zkažené, aby to nezničilo zbytek zdravé úrody. Víme, že jedno nahnilé jablko může způsobit, že nám shnije celá úroda. Proto právě v září úrodu zavařujeme, sušíme a jinak zpracováváme, aby se nekazila a vydržela nám co nejdéle. V říjnu se pak máme ubezpečit, že vše máme správně zabezpečeno. Čím více energie takto uchováme a ochráníme, tím více nám jí zbude na zimní období, kdy energie bude velmi málo.

Netýká se to však jen úrody. Jde o jakoukoliv jinou energii. V říjnu byste se měli starat hlavně o svoji imunitu a posilovat ji co nejvíce. Zimní energie vás budou oslabovat. Proto musíte mít vytvořenou pevnou ochranu i svého těla.

Pes je strážce a hlídač. Jeho hlavním úkolem je zabezpečit správné fungování. Proto se ujistěte, že vše ve vašem životě je nastaveno správně, že vše dobře funguje a odpovídá Feng Ren Shui. Týká se to práce, domácnosti, vztahů, rodiny…. Pokud by něco přestalo fungovat právě v zimních měsících, bude vás to velmi vyčerpávat.

Ochranné energie Psa se týkají také majetků. Proto se ujistěte, že máte svůj majetek dobře zabezpečen. Patří sem všechny bezpečnostní systémy, zámky, dveře, okna. Nezapomínejte také na pojistky. I ty jsou důležitou ochranou.

Přihlaste se i vy do našeho nového klubu Řeka zdraví. Vše o klubu zde:

https://www.cma.cz/kluby/klub-cma-reka-zdravi/

www.rekazdravi.cz

HAPPYWEEK na říjen zdarma ke stažení zde:

HAPPYWEEK ŘÍJEN
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.