JAK MŮŽETE UPEVNIT SVÉ VZTAHY S POMOCÍ FENG REN SHUI

foto: freepik.com

„Oni na sebe štěkají jak dva psi.“ Ano, tuto větu asi všichni znáte. A protože právě v tomto roce v říjnu nám vládnou dva Psi (vládce roku a garant měsíce), tak bychom si měli opravdu dávat pozor na to, abychom se tohoto štěkání vyvarovali. Proto byste si podle Feng Ren Shui měli dávat v říjnu velký pozor na to, jak se svým partnerem jednáte. Může se stát, že vás to bude nutit právě k tomuto štěkání. Včas ale zastavte, protože jakmile začne štěkat jeden, začne i druhý. Toto štěkání pak nemusí brát konce. Navíc platí, že Pes je nositelem silných a ostrých kovových energií, takže vzájemné hádky mohou být opravdu velmi tvrdé a nekompromisní. Kov dokáže opravdu velmi silně bojovat při prosazování toho svého. Naštěstí nám letos vládne tzv. Zemský Pes a také říjen je v tzv. období mezidobí Země. A právě Země by mohla ostrost Kovu mírnit. Země nám dává schopnost empatie, tj. cítit potřeby toho druhého. Snažte se tedy co nejvíce vnímat svého partnera, jeho potřeby a snažit se je co nejvíce naplnit. I když vás to může svádět k prosazování svého názoru za každou cenu, snažte se vžít se do role partnera a vnímat jeho postoj a jeho názor. Země je také energií přijetí (to je jednou ze základních podmínek kvalitního vztahu v tzv. Gua 2). Měli byste se tak snažit co nejvíce svého partnera přijmout a vnitřně zpracovat jeho názory dříve, než začnete reagovat. Země podporuje přemýšlení. Měli byste tedy nejprve myslet a až po té jednat. Impulzivní a rychlé reakce by mohly naopak vést ke konfliktu.

Kov, který Pes podporuje, je podle Feng Ren Shui také energií času. Nespěchejte, netlačte na partnera a nesnažte se vše řešit příliš rychle. Pokud řešíte s partnerem otázky, na kterých se z počátku neshodnete, dejte si oba čas na to, abyste si vše řádně promysleli a teprve potom jednejte. Čas dává možnost všemu správně uzrát a proto i dobře uzrálé řešení může přinést do vašeho vztahu ty správné plody.

Zveme vás na setkání našeho klubu Řeka zdraví:

23.10. v 17:00 – 19 hod, Daňkův palác, Opletalova 19, Praha 1, první patro

Dozvíte se, jak co nejlépe využít energie listopadu pro různé oblasti svého života, své zdraví a vitalitu. Aktivní energie v listopadu jsou velmi slabé a proto může dojít k velkému vyčerpání. Jak energii získat a vyčerpání se vyhnout se dozvíte právě na našem setkání.

Vstupné:

pro členy klubu Řeka zdraví: zdarma

pro členy ČMA: 150 Kč

pro veřejnost: 250 Kč.

Více o našem klubu Řeka zdraví zde:

https://www.cma.cz/kluby/klub-cma-reka-zdravi/

www.rekazdravi.cz

HAPPYWEEK na říjen:

HAPPYWEEK ŘÍJEN
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.