FENG REN SHUI RADÍ: V ŘÍJNU JE DŮLEŽITÁ DOBŘE FUNGUJÍCÍ RODINA

Foto: freepik.com

Jak jsme uvedli již v předchozích článcích, energie Psa podporuje Kov a ten vyžaduje řád a funkci. Pokud vaše rodina nefunguje podle vašich představ, můžete to vnímat daleko více právě v tomto měsíci. To může vést k tomu, že se budete snažit své názory prosadit silou a natvrdo. To samozřejmě může vést ke stejně silné a ostré opozici ze strany členů vaší rodiny.

Aby vše dobře fungovalo s využitím Feng Ren Shui, musí být nastaven správný systém a pravidla fungování. Bylo by proto dobré, abyste si v rámci rodiny taková pravidla nastavili a snažili se je dodržovat. Nejde o to, aby pravidla byla prosazena za každou cenu. Díky energii Země máte možnost se na pravidlech vzájemně domluvit. Jakmile k takové domluvě dojde, je pak důležité, aby všichni členové rodiny tato domluvená pravidla dodržovali. Dodržování pravidel se pak musí vyžadovat. Může se totiž lehce stát, že když dojde k porušení pravidel, vyvolá to ostrou reakci ostatních. Tomu se snažte co nejvíce vyhnout.

Jak víte, pes je psovitá šelma a té se nejlépe daří ve smečce, kdy jednotliví členové smečky spolupracují. Stačí se podívat, jak fungují vlci ve volné přírodě. Aby ale taková spolupráce fungovala, musí mít každý člen smečky svůj úkol a převzít za něj zodpovědnost. A právě tuto zodpovědnost se snažte v říjnu zdůraznit. Vnímání zodpovědnosti je totiž posíleno energií Země.

Pravidla podle Feng Ren Shui v rámci rodiny můžete posílit dodržováním různých rodinných rituálů, které mohou být i zábavné.

SETKÁNÍ KLUBU ŘEKA ZDRAVÍ

Zveme vás na veřejné setkání klubu Řeka zdraví. Tentokrát si budeme povídat o energiích listopadu a jak je správně využít, abyste měli hodně energie na nadcházející vánoční shon.

Klub se koná 23.10. od 17 do 19 hod. v Daňkově paláci, Opletalova 19, Praha 1.

Všichni jste srdečně zváni.

Vstupné pro členy klubu Řeka zdraví: zdarma

Vstupné pro členy ČMA: 150 Kč

Vstupné pro veřejnost: 250 Kč

Vše o klubu zde:

Klub Řeka zdraví

VŠE O ŘECE ZDRAVÍ ZDE:

HAPPYWEEK na říjen

HAPPYWEEK ŘÍJEN
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.