JAK PEČOVAT O SVÉ BOHATSTVÍ PODLE FENG REN SHUI

Tak jako o vše ostatní, i o své bohatství musíte řádně pečovat. Foto: freepik.com

Energie expanze, rozšiřování a zvětšování jsou podle Feng Ren Shui přímým opakem energie Kovu a Psa. Proto byste se v říjnu neměli snažit své bohatství, majetky apod. dále rozšiřovat. Mohlo by to vést k velkému vyčerpání a navíc také hrozí, že byste mohli o část svého bohatství i přijít. Energie Kovu a Psa souvisí např. s konzervováním. Tj. pomáhají nám udržet a chránit to, co bylo vytvořeno. Stejně tak byste měli i vy postupovat v oblasti bohatství. Je důležité toto bohatství jasně vymezit, určit si své hranice a ty si podržet a chránit do doby, než přijde zase doba pro jejich rozšiřování.

Feng Ren Shui nás upozorňuje, že bohatství se netýká jen majetku. Jde o celkovou bohatost života, jeho rozmanitost a pestrost. V říjnu bychom tak měli své aktivity utlumit a více si uvědomovat, čeho jsme v tomto roce dosáhli a to si „zakonzervovat“ pro další období. Chraňte tak jak svůj majetek, tak ale také například vzpomínky na své letošní zážitky. Můžete si dát např. do pořádku fotky ze své dovolené a společně si je prohlížet a vnímat tak krásné energie, které jste zažili.

Zkontrolujte si, že veškerý váš majetek je správně zabezpečen a chráněn. Měli byste si zkontrolovat různé smlouvy, pojistky a jiné dokumenty, které jsou zárukou uchování vašeho majetku. Nenechávejte nic na náhodě. Pes chce jistotu, že vše je správně zpracováno a že nemůže dojít k žádným ztrátám.

ZVEME VÁS NA VEŘEJNÉ SETKÁNÍ NAŠEHO KLUBU ŘEKA ZDRAVÍ

Budeme si povídat o tom, jak co nejlépe využít energie listopadu, jak své energie posílit správnou stravou, cvičením a nastavením svého životního stylu.

Klub se koná 23.10. od 17 hod do 19 hod v krásných prostorách Daňkova paláce, Opletalova 19, Praha 1

Vstupné pro členy klubu Řeka zdraví: zdarma

Vstupné pro členy ČMA: 150 Kč

Vstupné pro veřejnost: 250 Kč

HAPYWEEK na říjen ke stažení zdarma zde:

HAPPYWEEK ŘÍJEN
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.