FENG REN SHUI – VYUŽIJTE SÍLU BUVOLA A ZAČNĚTE ROZTÁČET KOLA

Jak správně využít energie ledna podle Feng Ren Shui

Feng Ren Shui - v lednu nám vládne Buvol. Foto: freepik.com
Feng Ren Shui – v lednu nám vládne Buvol. Foto: freepik.com

Leden se může jevit jako typický zimní měsíc. Již jeho název připomíná velkou zimu – led. Ale nenechme se tímto mýlit. I když vládne silná energie Vody, přeci jen je leden měsíc, který je předzvěstí přicházející nové energie – Dřeva. Tato energie je silou nových začátků a všeho nového. Leden je tak ideální měsíc na to, abychom se na vše to nové, co nás v novém roce čeká, dokonale připravili. Proto Feng Ren Shui tento měsíc nazývá „mezidobí Země“.

Feng Ren Shui nás učí, že dokonale vytvořený plán v lednu na celý rok zabezpečí až 80% úspěchu. Toho využíval ve svých strategiích i mistr Sun – mistr umění války. Ten poznal vítěze bitvy již dlouho před tím, než bitva začala. Stačilo mu prohlédnout si plány válčících stran. Věděl, že čím lépe připravený plán, tím větší šance na vítězství. A tak je to i v našich životech. Ne nadarmo se říká: štěstí přeje připraveným.

Leden byste tedy měli využít hlavně na přípravu celého roku 2019. Víte, ž tomuto roku budou vládnout energie Zemského Vepře (více se o těchto energiích se můžete dozvědět na našem tradičním semináři Plán na rok 2019 – více zde https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/seminar-plan-na-2019-podle-feng-ren-shui/). Těmto energiím bychom tedy měli všechny své aktivity přizpůsobit. Své plány tedy připravte tak, abyste mohli co nejvíce využít energií Zemského Vepře a aby vám energie roku pomáhaly. Rozhodně se snažte vyhnout tomu, abyste šli proti těmto silným energiím. Pamatujte vždy na to, že energie času (tedy i roku) i prostoru jsou vždy silnější, než energie člověka. Proto se my musíme přizpůsobit, ne naopak. Pokud znáte energie daného roku, můžete je velmi dobře využít pro své aktivity. Plánujte tedy takové akce, které nejsou v rozporu s energií roku 2019. Plán si sestavte detailně. Čím přesnější a jasnější plán budete mít, tím snadnější bude jeho naplnění. Stanovte si jasný cíl pro tento rok a nastavte si k němu tu nejjednodušší cestu. Pak stačí se na tuto cestu vydat a sama vás k cíli dovede.

Celoroční plán vám pomůžeme nastavit na našem speciálním semináři 13.1. od 10 do 18 hod. v Daňkově paláci v Praze. Přihlásit se můžete na dasa@byu.cz nebo 602 556 479).

Stáhněte si HAPPYWEEK na leden zdarma zde:

HAPPYWEEK - tipy a doporučení Feng Ren Shui na leden
HAPPYWEEK leden Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.