PROMYSLETE SVÉ DALŠÍ KROKY V KARIÉŘE ČI PODNIKÁNÍ PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui nám radí, abychom si v lednu vytvořili detailní plán pro svoji kariéru a podnikání na celý rok.
Feng Ren Shui nám radí, vytvořit si plán na rok 2019 v lednu. Foto: freepik.com

V prosinci jste asi byli velmi zaneprázdněni přípravami na vánoční svátky a oslavy Silvestra. A určitě jste si je také krásně užili. V prosinci došlo k výraznému zlomu energií, kdy se zimním slunovratem začínají postupně posilovat aktivní energie Jangu. Takže kromě svátků jsme se měli začít pomalinku rozhlížet po tom, na jaké aktivity bychom se měli v novém roce 2019 zaměřit. V prosinci nám vládla Krysa a tomuto období se říká „prvopočátek počátku“. Není to tedy začátek samotný, ale jaký si začátek tohoto začátku. Je to jako když se ráno probudíme a ještě než se začneme hýbat, proběhne nám hlavou několik myšlenek na to, co nás tento nový den čeká. A podobně jsme se měli rozkoukávat v prosinci s ohledem na přicházející nový rok.

Pokud jste se nad novým rokem začali zamýšlet v prosinci, pak právě v lednu byste si měli z nápadů a myšlenek začít vytvářet plán vašeho dalšího postupu – a to jak ve své kariéře, tak i ve svém podnikání. Energie kariéry/podnikání se říká „cesta“. Je to tedy energie, která nás má dovést k našemu cíli. Ale byste si mohli cestu nastavit, musíte nejprve znát i její cíl. Proto byste se v lednu měli zaměřit na své cíle a mít jasnou představu, jak a kam se chcete v roce 2019 posunout. Cesta je energie Vody a ta potřebuje plynutí, postup kupředu.

Až budete sestavovat plán své kariéry či podnikání na rok 2019, ujistěte se, že váš plán vám pomůže posunout se kupředu. Neměli byste mít pocit zastavení a stagnace. Jen je důležité si uvědomit, jaké energie vládnou v roce 2019 a těmto energiím svůj postup také přizpůsobit. Hovořili jsme o tom na naší přednášce v Městské knihovně v Praze v pondělí 14. ledna.

Seminář Plán kariéry a podnikání na rok 2019 podle Feng Ren Shui
Seminář: Plán kariéry a podnikání na rok 2019 podle Feng Ren Shui Foto: freepik.com

Váš osobní kariérní/byznys plán na rok 2019 vám pomůžeme nastavit na našem speciálním semináři 26.1. od 10 do 18 hod v Daňkově paláci v Praze. Přihlásit se můžete na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Více o semináři zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/seminar-plan-kariery-v-2019/

Vše o energiích ledna se dočtete v našem HAPPYWEEKu zde:

HAPPYWEEK na leden Feng Ren Shui
HAPPYWEEK leden Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.