VYKROČTE RÁZNĚ DO NOVÉHO ROKU

jak co nejlépe využít energie února podle feng ren shui
Feng Ren Shui - v únoru vládne Tygr
Feng Ren Shui – v únoru ovládá energie Tygr. Foto: freepik.com

Na přípravu na rok 2019 – rok Zemského Vepře jsme měli dostatek času. V prosinci jsme měli využít aktivní Krysu, abychom se pomalu začali rozkoukávat a v lednu jsme měli využít sílu Buvola k tomu, abychom si sestavili opravdu dobrý a stabilní plán na celý rok. Pokud jste tak učinili a řídili se pokyny Feng Ren Shui, jste připraveni. Nyní již nezbývá nic jiného, než se pustit do práce.

Únor je první měsíc, který podle Feng Ren Shui přináší ostré až agresivní energie jara. Příroda pomalu odhazuje pomalé energie Vody a začíná vypouštět sílu Dřeva, které má za úkol prorazit ke světlu a zahájit procesy letošního roku.

Tygr vám dodá sílu, důraz, průraznost i odvahu k tomu, abyste udělali první krok. Dřevo i Tygr patří k jangovým energiím. Ty chtějí aktivitu. Takže končí zahálka a odpočinek. Naopak, začíná období činností a aktivit. Máte-li nastavený plán na rok 2019, pak se směle pusťte do jeho realizace. Síla Tygra vám pomůže se opravdu dobře odrazit a posunout se hned na začátku o značný kus kupředu. V únoru byste tak již neměli váhat. Jde hlavně o to, abyste všechnu svoji sílu nasměrovali na svůj letošní cíl. Nenechte se zpomalovat, nenechte se od svých cílů nijak odradit. Tygr se musí soustředit na svoji kořist, aby ji ulovil. Jinak mu unikne. Stejně tak i vy se musíte soustředit na svůj cíl. Čím jasněji jste si ho stanovili, tím jednodušší bude pro Tygra se na něj vrhnout. Pokud je ale cíl vágní, nejasný, nebude Tygr vědět, kam se vrhnout. Jeho síla tak bude rozmělněna a nemusí se vám podařit správně prorazit cestu kupředu.

Čím větší skok se vám hned na začátku podaří, tím jednodušší budou pak následné kroky v realizaci vašeho plánu. Nenechte se zdržovat pochybnostmi či přehnaným přemýšlením. K tomu bohužel mohou svádět právě letošní energie, kdy vládne dvojitá Země, která se může projevit tíhou. Celkově pomalé až těžké energie letošního roku mohou Tygrovi start do nových aktivit ztížit. Máte-li ale jasný cíl, správně nastavený, měl by pro vás být dostatečným zdrojem energie i motivací.

Jak využít energie Tygra pro všechny oblasti svého života se dozvíte v novém HAPPYWEEKu zde:

HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor


Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.