RODINKO, VSTÁVAT! PŘIŠEL TYGR

Feng Ren Shui - v únoru se vše začíná probouzet. Vzbuďte celou svoji rodinu.
Feng Ren Shui: v únoru se vše probouzí. Probuďte celou svoji rodinu. Foto: freepik.com

Probouzející se energie jara byste měli též využít i v rámci celé své rodiny, radí Feng Ren Shui. Bude potřeba vše otevřít, zaktivovat, provětrat. Začněte být aktivní a věnujte dostatek pozornosti všem členům vaší rodiny. Aby se energie rodiny dobře aktivovaly, bylo by vhodné uspořádat nějaké rodinné setkání, při kterém si uvědomíte důležitost vzájemných rodinných vztahů. Díky tomuto setkání si připomeňte, čím jsou jednotliví členové rodiny pro vás tak důležití. Dejte všem najevo, jak je máte rádi. Pokud vztahy s některými členy rodiny váznou, oživte je. Nyní je k tomu nejvhodnější doba.

Feng Ren Shui nám říká, že energie Tygra jsou velmi individuální. Může se tak stát, že každý člen rodiny může mít tendence prosazovat své vlastní zájmy nad zájmy celé rodiny. Vnímejte proto individualitu každého člena rodiny a respektujte ji. Zajímejte se o plány a aktivity každého člena rodiny zvlášť. Snažte se najít „průsečíky“, kde se vaše individuální zájmy mohou spojit a vy tak můžete využít pomoci svých blízkých, nebo naopak, můžete pomoci vy jim. Rozhodně se vyhýbejte konfliktům, protože mohou být velmi osobní. Vepř, který vládne celému roku, bude těmito konflikty velmi trpět.

K tomu budou přispívat silné energie 2019, kdy Zemský Vepř bude prosazovat pomoc a starost o druhé. Pokud takto budete přistupovat k jednotlivým členům rodiny hned od začátku, posílíte energii celé rodiny. Ta se pak bude moci lépe postarat o své jednotlivé členy. Projevte svůj zájem o ostatní, povídejte si s nimi o jejich plánech a nabídněte jim pomoc. Buďte vstřícní. Tygr je jangová energie, tj. vyžaduje pro-aktivitu. Nečekejte, až vás rodina o pomoc požádá, ale aktivně ji nabídněte sami. Budete-li vy sami potřebovat pomoc od některého člena rodiny, nebojte se o ni v únoru aktivně požádat. S rodinnou pomocí může být start do nového roku daleko jednodušší a nebude vyčerpávat jen vaše vlastní energie. Rodina je zdrojem velké a silné energie, tak toho využijte co nejvíce.

Pokud si hned na začátku roku v rodině ujasníte, kdo s čím komu může pomoct, o to rychleji se pak můžete vrhnout do svých aktivit a čerpat tak energii celé rodiny. Nenechte se o tuto silnou energii připravit. Začněte hned jako rodina.

VÍCE O ENERGIÍCH TYGRA V ÚNORU V NOVÉM HAPPYWEEKU ZDE:

HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

PŘIHLASTE SE NA NAŠE NOVÉ KURZY. VŠE O KURZECH ZDE – KLIKNĚTE NA VYBRANÝ KURZ.

KURZ VAŘENÍ PODLE ROČNÍCH OBDOBÍ A PĚTI ELEMENTŮ

KURZ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

KURZ PŘIROZENÝ TALENT

KURZ VISION BOARD

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.