FENG REN SHUI – JE ČAS ZAČÍT TVOŘIT BUDOUCNOST

Budoucnost podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit budoucnost podle Feng Ren Shui

Víme, že podle Feng Ren Shui je energie budoucnosti spojená s „novým“. Nové vytváří budoucnost. Víme však také, že nové je automaticky starost. Když si pořídíme něco nového do svého života (nové auto, nového psa, nového partnera…), musíme se o to starat. Takže vše nové je automaticky starost. Ale pořizování si starostí nedává moc smysl. Nechceme budoucnost plnou starostí. Naopak, budoucnost má být radostná a lehká, příjemná a naplňující. Takže je důležité, aby vše nové, co si do života přinášíme, bylo zdrojem radosti – větší radosti, než starosti.

objednejte si osobní konzultaci na dasa@byu.cz nebo 602 556 479 (konzultace může probíhat i přes skype)

Feng Ren Shui nás upozorňuje, že v únoru jsou právě vhodné energie na začátek nového. Proto bychom v tomto měsíci měli začít to nové začít vytvářet, budovat a tím si realizovat svoji budoucnost. Energie Tygra jsou však často velmi překotné a unáhlené. Může se tak stát, že si pod jejich vlivem do života pořídíme něco, co nám do budoucna přinese více starosti než radosti. Proto byste měli Tygra pečlivě kontrolovat, za čím se to žene.

I v tomto případě bude letos opravdu důležité, abyste si vše předem řádně promysleli, zvážili a posoudili reálně a objektivně. Dvojitá Země, která vládne spolu s Vepřem celému roku 2019 to bude vyžadovat. Pokud tedy něco vašeho Tygra zaujme a bude se mít tendenci na to vrhnout, uvědomte si, zda-li je to opravdu dobrý nápad. Teprve po pečlivé úvaze a ověření, že se jedná o reálnou věc, která nepřinese více starostí než radosti, se můžete do této nové věci pustit. Nezapomínejte také na to, že v tomto roce by vše nové mělo hlavně sloužit vaší životní cestě a jak se dostat k cíli. Pokud tedy to nové nebude vaší letošní cestě odpovídat, pak si to nepořizujte. Bude to jen zdrojem vyčerpání a nepomůže vám to dosáhnout vašich cílů, které jste si pro letošní rok stanovili.

více o energiích v únoru ve všech oblastech života v novém happyweeku zde:

HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

přihlaste se na naše nové kurzy – klikněte na název kurzu a dozvíte se více

kurz přirozený talent

kurz po čem ženy touží

kurz vision board

seznam všech aktuálních i připravovaných kurzů zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui
Advertisement

2 komentáře: „FENG REN SHUI – JE ČAS ZAČÍT TVOŘIT BUDOUCNOST

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.