VZTAHY V BŘEZNU: OTEVŘETE NÁRUČ SVÉMU PARTNEROVI

Využijte feng ren shui k vytvoření krásného vztahu

Energie jara jsou neúprosné a nezastavitelné. Vše v přírodě hledá partnery pro to, aby byl zachován život, aby bylo zajištění pokračování rodu. Boj o přežití se tak přesouvá z boje s chladem a o potravu na energie sbližování. Tyto energie se samozřejmě týkají i člověka, protože „chca-nechca“ je nedílnou součástí přírody.

Feng Ren Shui: v březnu otevřete svoji náruč partnerovi. Foto: freepik.com
Feng Ren Shui: v březnu otevřete svoji náruč partnerovi. Foto: freepik.com

OBJEDNEJTE SI KONZULTACI NA dasa@byu.cz

NEBO 602 556 479

Březen je tak velmi dobrým měsícem pro sblížení ve vztazích. Obecně považujeme za měsíc lásky květen, ale v březnu se v nás začínají probouzet „pářící se pudy“ a chceme se co nejvíce dostat do blízkosti druhého pohlaví. Využijte tuto silnou energii k tomu, abyste si byli s partnerem blíž. Energie se probouzejí a začínají být opravdu aktivní. Proto byste se měli snažit být s partnerem co nejvíce. V březnu byste spolu měli trávit hodně času. Vnímejte svoji blízkost a uvědomte si, jak je partner pro váš život důležitý. Dejte mu to najevo, řekněte mu to, projevte svoji lásku a náklonnost.

Ti z vás, kteří teprve partnera hledají, by měli vnímat více lidi ve svém okolí. Snažte se o bližší kontakt. Hledejte „spřízněné“ duše. Buďte s lidmi, se kterými se cítíte dobře a máte z nich dobrý pocit. Nemusíte se hned nikomu vrhat do náruče. Stačí bít blízko a vnímat, cítit.

Abyste si ale partnera získali, musíte i vy být otevření a nechat lidi kolem sebe vnímat vás a vaší energii. Nesmíte být uzavření. V březnu se vše otevírá, snaží se vyjít ven a hledat místo na slunci. Stejně tak se musíte chovat i vy, abyste dali světu najevo, že jste otevření a že hledáte partnera pro život. Stejně tak, jako jste citliví vůči ostatním, i oni budou citlivě vnímat vás. Proto si dávejte pozor na to, co z vás vyzařuje. Vyhněte se všem negativním energiím. Nesmíte působit odtažitě a uzavřeně. Vše v přírodě si právě nyní hledá partnera pro život, tak toho využijte i vy. 

Jak co nejlépe využít Feng Ren Shui v březnu se dozvíte v novém HAPPYWEEKu zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na březen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui na březen

přihlaste se na naše kurzy. pro více informací o kurzech klikněte na název kurzu

kurz vision board

Na tomto kurzu se naučíte, jak si máte správně stanovit cíle tak, abyste jich dosáhli bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Naučíte se k tomu využívat velmi efektivní metodu Feng Ren Shui – vision board.

kurz po čem ženy touží

Na tomto kurzu se naučíte využít svůj silný ženský potenciál a to ve všech rolích ženy, které v životě musíte zvládat – žena, manželka, matka, milenka, podnikatelka atd.

kurz byznys strategie

Na tomto kurzu se naučíte, jak si vytvořit úspěšnou strategii pro své podnikání na základě svých schopností, silných stránek a s pomocí jednoduchého nástroje Feng Ren Shui – Ba Gua.

kurz vaření podle pěti ročních období a pěti elementů

Na tomto kurzu se naučíte jak správně vybírat a připravovat stravu pro letní období. Strava je jedním z nejdůležitějších zdrojů vaší energie a zdraví. Každá sezona vyžaduje své a přináší i jiné energie. Těm musí také odpovídat vaše stravování.

SEZNAM VŠECH KURZŮ NA 2019 ZDE

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.