NYNÍ JE NEJLEPŠÍ ČAS VYTVOŘIT SI SPRÁVNÉ PODMÍNKY PRO TO, ABY SE VÁM LETOS DAŘILO

Vývoj energie využívá tzv. návaznost. Jak víme z Feng Ren Shui, energie se mění ve svých formách a každá nová forma tak navazuje na formu předchozí, využívá její potenciál a dále ho rozvíjí. A přesně tak byste měli využívat energie každého měsíce. Březen tak má navázat na energie února. Tomu vládly energie Tygra. V únoru jste tak měli razantně vykročit do realizace svých plánů, které jste si měli nastavit v lednu. Nyní je tedy čas, aby se energie Tygra začaly rozvíjet s pomocí Zajíce, který nám v březnu vládne.

Feng Ren Shui - v březnu vládne Zajíc
Feng Ren Shui – v březnu vládne Zajíc. Foto: freepik.com

OBJEDNEJTE SI KONZULTACI NA dasa@byu.cz

NEBO NA 602 556 479

Pokud jste v únoru neudělali jasný a rázný krok kupředu k naplnění svých letošních cílů, pak jste se ochudili o opravdu silnou energii, která vás měla posunout o velký krok kupředu. Tento krok vám bude chybět a realizace vašich plánů tak bude těžší. Navíc v tomto roce nám vládne tzv. dvojitá (celistvá) Země, která se právě tíhou projevuje. Proto bychom si neměli nic zbytečně navíc ztěžovat. Tíha Země nám bude rozhodně stačit sama o sobě.

Ti z vás, kteří využili energie Tygra v únoru, by měli na ně nyní navázat. Měli byste se posunout na své cestě k realizaci svých plánů zase o kus dál. Za vlády Tygra jste ten první krok museli udělat sami. Ten za vás ani nikdo jiný udělat nemůže. Ale s vládou Zajíce již můžete využívat energie všech tzv. tří herců Feng Ren Shui – času, člověka i prostoru. V březnu vládnou energie jinové, tj. měli byste věnovat více pozornosti formě – tedy hledat možnosti, jak svých cílů co nejjednodušeji dosáhnout a to bez zbytečného úsilí a vyčerpání.

Energie Zajíce vám v tom mohou výrazně pomoct. Začněte se dívat kolem sebe a zkoumejte, čeho všeho byste mohli využít k tomu, aby vám to mohlo na vaší cestě k cíli. Nemáte být na všechny úkoly sami. Naopak, máte se zabývat jen takovými činnostmi, na které máte svůj přirozený talent.

Vypracování vaší typologie a výklad vašeho přirozeného talentu si můžete objednat na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479 – více o typologii zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/konzultace/typologie-a-charakter-osobnosti/.

Pomocí Zajíce si vytvořte „síť“ přátel a známých, jejichž talent, znalosti či zkušenosti byste mohli pro svůj plán využít. Zamyslete se nad tím, kdo by se vám mohl hodit, kdo vám může s různými aktivitami pomáhat. Začněte o svých plánech více mluvit s ostatními. Jděte více do společnosti a pracujte na tom, aby o vašich plánech vědělo co nejvíce lidí. Šiřte svůj záměr a zkoumejte, kdo by měl zájem s vámi spolupracovat. Pracujte na tzv. „networkingu“ – vytváření sítě lidí, kteří vám mohou pomoct.

V březnu nám jinové energie budou také pomáhat v tom, abychom se věnovali správným podmínkám pro realizaci našich cílů. Zde nám velmi pomohou energie prostoru. V březnu je tak nejlepší čas na to, abyste svůj prostor proměnili v tu nejlepší „oázu“ vašich snů a cílů. Věnujte se svému interiéru a přizpůsobte ho co nejvíce svým plánům. Prostor ve kterém trávíte hodně času vám musí dodávat energii pro vaši činnost. Ať již se jedná o váš domov, pracovní prostředí či místa, kam rádi chodíte – kavárna, restaurace, park apod. Více o tom, jak správně nastavit interiér v březnu si povíme v článku „Jarní úklid“ v dalších příspěvcích na těchto stránkách.

Jak co nejlépe využít Feng Ren Shui v březnu se dozvíte v novém HAPPYWEEKu zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na březen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui na březen

VZDĚLÁVÁNÍ FENG REN SHUI

přihlaste se na naše kurzy. pro více informací o kurzech klikněte na název kurzu

kurz vision board

Na tomto kurzu se naučíte, jak si máte správně stanovit cíle tak, abyste jich dosáhli bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Naučíte se k tomu využívat velmi efektivní metodu Feng Ren Shui – vision board.

kurz po čem ženy touží

Na tomto kurzu se naučíte využít svůj silný ženský potenciál a to ve všech rolích ženy, které v životě musíte zvládat – žena, manželka, matka, milenka, podnikatelka atd.

kurz byznys strategie

Na tomto kurzu se naučíte, jak si vytvořit úspěšnou strategii pro své podnikání na základě svých schopností, silných stránek a s pomocí jednoduchého nástroje Feng Ren Shui – Ba Gua.

kurz vaření podle pěti ročních období a pěti elementů

Na tomto kurzu se naučíte jak správně vybírat a připravovat stravu pro letní období. Strava je jedním z nejdůležitějších zdrojů vaší energie a zdraví. Každá sezona vyžaduje své a přináší i jiné energie. Těm musí také odpovídat vaše stravování.

SEZNAM VŠECH KURZŮ NA 2019 ZDE

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.