HLEDEJTE SPOJENCE A POMOCNÍKY – NEBUĎTE NA NIC SAMI

fENG REN SHUI – KARIÉRA A PODNIKÁNÍ V BŘEZNU

Feng Ren Shui - pro podnikání jsou důležití spojenci
Feng Ren Shui – pro podnikání jsou důležití spojenci. Foto: freepik.com

Díky silným energiím Tygra v únoru byste měli mít velmi dobře „našlápnuto“ k naplnění svých letošních cílů v podnikání či kariéře. Pokud jste to zvládli, pak by vás na cestě k cíli již nemělo nic zastavit. Naopak, vaše cesta se začne rozvíjet.

KONZULTACE SI OBJEDNEJTE NA dasa@byu.cz nebo 602 556 479

V březnu vládne Zajíc. Ten by se měl postarat o to, aby vaše cesta ke splnění letošních cílů byla co nejjednodušší, bez zbytečného úsilí a vyčerpání.

Zajíc vám má pomoci najít vhodné spojence a pomocníky, kteří vám na cestě budou pomáhat. Udělejte si proto seznam všech lidí, které znáte, a kteří se vám na cestě k cíli mohou v letošním roce hodit. Domluvte si s nimi schůzku a na té jim vysvětlete své letošní plány. Ukažte jim, jakým způsobem by vám mohli pomoci a zeptejte se, zda-li by měli o tuto spolupráci zájem. Nezapomeňte však na to, že nic není „zadarmo“. Na tomto jednání s potenciálními pomocníky musíte jít dobře připraveni. Vaše spolupráce nemá být výhodná jen pro vás, ale měla by přinést také něco druhé straně. Snažte se tedy vymyslet, jaký přínos může vaše aktivita mít pro druhou stranu a tuto výhodu jim nabídněte.

V březnu rozhodně jednejte přátelsky. Nechcete si vytvořit nepřátele, ale spojence. Spolupráce vždy vytváří více energie, než konfrontace. Proto hledejte takovým způsobem, abyste své energie násobili a ne snižovali. Koalice a aliance jsou vždy silnější, než jednotlivci.

Další důležitou formou pomoci v březnu je zázemí, které si vytvoříte pro své činnosti. Věnujte tak velkou pozornost svému pracovnímu prostředí – kanceláři, pracovnímu místu, stolu, obchodu či kavárně, kde pracujete. Své pracovní prostředí co nejvíce přizpůsobte své činnosti.

JAK SPRÁVNĚ VYUŽÍT ENERGIE V BŘEZNU SE DOZVÍTE V NOVÉM HAPPYWEEKU ZDE:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na březen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui na březen

VZDĚLÁVÁNÍ FENG REN SHUI

přihlaste se na naše kurzy. pro více informací o kurzech klikněte na název kurzu

kurz vision board

Na tomto kurzu se naučíte, jak si máte správně stanovit cíle tak, abyste jich dosáhli bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Naučíte se k tomu využívat velmi efektivní metodu Feng Ren Shui – vision board.

kurz po čem ženy touží

Na tomto kurzu se naučíte využít svůj silný ženský potenciál a to ve všech rolích ženy, které v životě musíte zvládat – žena, manželka, matka, milenka, podnikatelka atd.

kurz byznys strategie

Na tomto kurzu se naučíte, jak si vytvořit úspěšnou strategii pro své podnikání na základě svých schopností, silných stránek a s pomocí jednoduchého nástroje Feng Ren Shui – Ba Gua.

kurz vaření podle pěti ročních období a pěti elementů

Na tomto kurzu se naučíte jak správně vybírat a připravovat stravu pro letní období. Strava je jedním z nejdůležitějších zdrojů vaší energie a zdraví. Každá sezona vyžaduje své a přináší i jiné energie. Těm musí také odpovídat vaše stravování.

SEZNAM VŠECH KURZŮ NA 2019 ZDE

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.