NENÍ TO O TOM CO ZNÁŠ, ALE KOHO ZNÁŠ….

Feng ren shui – nebuďte na nic sami

Mnozí úspěšní lidé moc dobře vědí, jak důležití jsou ostatní lidé v jejich životě. Rčení: Není to o tom, co znáš, ale koho znáš.“ se stalo již jakýmsi pojmem. Nechceme tím samozřejmě podněcovat k tomu, že nemusíte nic vědět a nic umět 🙂 . Naopak, jsme příznivci mistrovství a kvality v rámci rozvoje přirozeného talentu. Ale víme také, že nejsme na světě pro to, abychom byli na všechno sami. Máme se věnovat hlavně tomu, k čemu máme přirozený talent, protože v tom je nejvíce naší energie a můžeme v tom být nejlepší. A právě tuto energii máme „věnovat“ světu, těm, kteří ji potřebují. V životě však musíme zajistit i činnosti, pro které vrozený talent nemáme. A právě na tyto činnosti bychom měli mít ty, kteří pro ně přirozený talent mají.

Feng Ren Shui - v životě nemáme být na nic sami. Hledejte spojence a vytvářejte koalice. Foto: Freepik.com
Feng Ren Shui – nebuďte na nic sami. Vytvářejte koalice, hledejte spojence. Foto: Freepik.com

V rámci energie hojnosti bychom se tak v březnu měli zaměřit na hojnost pomocníků. Pokud známe své cíle a plány, víme velmi dobře, jaké aktivity nás letos čekají a které z nich zvládneme a které spíše ne (nebo jen s velkým úsilím a vyčerpáním). Proto bychom si právě nyní měli uvědomit co vše musíme zajistit pomocí sil a energie někoho jiného.

Poznejte svůj přirozený talent, najděte cestu svého života.

OBJEDNEJTE SI ANALÝZU SVÉHO TALENTU A POTENCIÁLU NA dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

V březnu byste tak měli hledat nové kontakty a navazovat vztahy s těmi, kteří vám budou letos pomáhat v dosažení vašich cílů. Je proto potřeba „vyjít ven“ a být ve společnosti, ve které se tito lidé pohybují. Pokud vás čeká nový projekt, který potřebuje dobré smlouvy, je nutné si najít vhodného právníka. Budete-li předělávat svůj dům, možná budete potřebovat architekta apod. A protože Zajíc rád navazuje kontakty a je otevřený novým přátelům či známým, je to nejlepší čas pro to, abyste si nové pomocníky našli.

Využijte k tomu již stávajících známých a přátel. Obvolejte je, či se s nimi sejděte a povídejte si s nimi o svých plánech. Zjistěte, zda-li oni mohou být tím pomocníkem, nebo jestli vám jen pomohou někoho najít. Možná znají někoho, koho právě potřebujete. Navazování kontaktů, které jsou prospěšné pro letošní cíle je v březnu opravdu důležité.

sVÉ SPOJENCE A POMOCNÍKY MŮŽETE HLEDAT I POMOCÍ NAŠÍ NOVÉ KNIHY – VŠE O KNIZE ZDE

Feng Ren Shui - odhalte své pravé já
Poznejte sebe i lidi ve svém okolí.

VZDĚLÁVÁNÍ FENG REN SHUI

„Tzv. „oběti“ života tráví většinu času zábavou. Vítězové života tráví co nejvíce času vzděláváním.“ Robin Sharma

přihlaste se na naše kurzy. pro více informací o kurzech klikněte na název kurzu

kurz vision board

Na tomto kurzu se naučíte, jak si máte správně stanovit cíle tak, abyste jich dosáhli bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Naučíte se k tomu využívat velmi efektivní metodu Feng Ren Shui – vision board.

kurz po čem ženy touží

Na tomto kurzu se naučíte využít svůj silný ženský potenciál a to ve všech rolích ženy, které v životě musíte zvládat – žena, manželka, matka, milenka, podnikatelka atd.

kurz byznys strategie

Na tomto kurzu se naučíte, jak si vytvořit úspěšnou strategii pro své podnikání na základě svých schopností, silných stránek a s pomocí jednoduchého nástroje Feng Ren Shui – Ba Gua.

kurz vaření podle pěti ročních období a pěti elementů

Na tomto kurzu se naučíte jak správně vybírat a připravovat stravu pro letní období. Strava je jedním z nejdůležitějších zdrojů vaší energie a zdraví. Každá sezona vyžaduje své a přináší i jiné energie. Těm musí také odpovídat vaše stravování.

SEZNAM VŠECH KURZŮ NA 2019 ZDE

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.