FENG REN SHUI – DUBEN JE ČAS VELIKOSTI

V dubnu vládne největší a nejmocnější zvíře zvěrokruhu – Drak. Jeho síla a velikost nám jasně říkají, co máme dělat – rozvinout na maximum svůj potenciál. Duben je měsíc, kdy se vše začíná rozvíjet, rozvětvovat, množit, aby to svojí velikostí umožnilo zachovat sílu života. V přírodě tak vše sílí a bují. A protože člověk je součástí přírody, i my jsme nyní na tuto energii nastaveni a měli bychom jí co nejvíce využít.

Feng Ren Shui - v dubnu vládne Drak
Feng Ren Shui – dubnu vládne mocný DRAK – foto: freepik.com

Drak je jediné zvíře zvěrokruhu, které umí létat. Vznáší se proto v oblacích, vysoko na běžnou realitou všedního dne. Díky pohledu z výšky vidí dál než ostatní. Dokáže tak nahlédnout do budoucnosti a vidět příležitosti, které ze země vidět nejsou. Zkuste se proto i vy povznést nad realitu všedního dne a zahledět se bez zábran a tíhy do své budoucnosti. Nenechte se ničím omezovat. Drak patří k tzv. Gua 4 (naši studenti vědí 🙂 ), které přináší zákon Omezení/Vymezení. Tento zákon nám říká, že máme využívat náš potenciál na maximum. Pokud ho využíváme jen z části, často se dostavuje frustrace a někdy dokonce i ztráta syslu našeho konání či života jako takového.

Známe vaši cestu. Je na vás, jestli se po ní vydáte.

Objednejte si konzultaci na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479.


Feng Ren Shui - v dubnu využijte mocné síly Draka
Feng Ren Shui – na velikosti záleží

Drak nám říká: „Netroškařit.“ Proč chodit ke kovaříčkovi, když můžete jít přímo ke kovářovi? Proč chodit k tovaryši, když můžete jít rovnou k Mistrovi? V dubnu bychom tedy měli vnímat a cítit svoji sílu, svůj potenciál a uvědomit si skutečnou velikost našeho života. A tuto velikost bychom se měli snažit žít. Proto jsme se i narodili. Příroda nechce troškařit. Každá jabloň přináší tolik jablek, na kolik má sílu. Každé zvíře rodí tolik mláďat, na kolik má sílu. Každá rostlinka vyprodukuje tolik semínek, kolik umožňuje její květ. V přírodě se nic neomezuje. Přírodní zákon to, co se nerozvíjí, zahubí a zachová jen to velké. A stejně tak to platí i o životě člověka a lidské společnosti. Jen to silné, velké a přizpůsobivé dokáže dlouhodobě přežít.

Pokud si tedy chcete život užívat naplno a ne jen přežívat, pak si velikost svého života nastavte právě v tomto měsíci. A nebuďte skromní! Universum vám dalo do vínku energie k tomu, abyste je využili naplno. Uvědomte si svůj potenciál, své silné stránky a pracujte s nimi na maximum. Drak vám v tom pomůže. Díky němu tak v dubnu můžete rozvíjet své síly, své znalosti, své zkušenosti a využít je pro svoji životní expanzi. Pokud potřebujete k životu větší dům, začněte pracovat na plánech právě v dubnu. Chcete-li svoji rodinu rozšířit o další potomky, přemýšlejte o tom právě teď. Chcete-li rozvíjet své vzdělání, zamyslete se nad tím, jakým směrem se chcete rozvíjet.

Vaše cesta je jako řeka. Začíná malým pramínkem, mění se v potok a pak v řeku. Ta se stává veletokem a právě díky své mohutnosti se dostává k cíli – do moře. Mohutnost je důležitá. I váš život by se měl takto rozvíjet a mohutnět. Je to přírodní zákon. Pokud ho budete využívat, čeká vás hojnost a prosperita celého života. To je energie Gua 4, to je síla Draka. To je roz.díl mezi malým a velkým životem.

Vše o energiích dubna a jak Draka nejlépe využít se dočtete v novém HAPPYWEEKu zde:

Rady a tipy Feng Ren Shui na duben - nový HAPPYWEEK
Rady a tipy Feng Ren Shui na duben – nový HAPPYWEEK

nezapomeňte – již 12.4. prožitkový seminář po čem ženy touží.

Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - po čem ženy touží
Feng Ren Shui – ženské energie – po čem ženy touží

další kurzy na které se můžete přihlásit na dasa@byu.cz nebo 602 556 479:

kurz přirozený talent – 23. – 24.5. 2019

Další kurz, díky kterému poznáte své pravé Já, svůj přirozený talent, silné stránky a životní potenciál. Dozvíte se, jak svůj talent máte rozvíjet a budovat a čím se v životě zabývat, jaké si vybrat povolání, abyste svůj talent co nejvíce naplnili. Vše o kurzu zde:

Feng Ren Shui - typologie a přirozený talent
Kompletní rozbor typologie Feng Ren Shui

kurz vision board – 5.6. 2019

Po úspěšném jarním kurzu pořádáme již druhý kurz Vision Board, kde se naučíte jak si správně nastavit svůj cíl a jak k němu vytvořit správnou cestu. Vše o kurzu zde:

Vision Board podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit cíl a cestu podle Feng Ren Shui. Foto: freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.