VELKÝ, VĚTŠÍ, NEJVĚTŠÍ

Bohatost života, rozmanitost a velikost „leží“ podle Feng Ren Shui v tzv. Gua 4. K energii tohoto Gua patří právě vládnoucí energie Draka. Drak není žádný „troškař“. Dokáže toho ze všech zvířat zvěrokruhu nejvíce. Proto disponuje velkou silou, mocí a schopností létat. Dostane se tak daleko dál, než ostatní a vše hravě zvládne. Tíha života je něco, co si vůbec nepřipouští. Prostě si tak létá, dívá se dopředu a když ho něco zaujme, tak se za tím pustí. A to, že tomu realita všedního dne zrovna nepřispívá, toho si vůbec nevšimne. Zde platí to, co se říká o čmelákovi: poměr velikosti křídel čmeláka vůči jeho tělu říká, že čmelák nemůže léta, ale čmelák to neví a tak léta :).

Feng Ren Shui - expanze roste v dubnu
Feng Ren Shui – duben podporuje energie velikosti a expanze.

Proto byste v dubnu měli být jako čmeláci, jako Draci. Nenechte se odradit tím, že zatím něco nejde, že nemáte vše, co byste potřebovali. Většina velikánů začínala od nuly, z ničeho. Velký Niki Lauda (několikanásobný mistr svět ve Formuli 1) začínal bez zkušeností závodníka. Nikdo mu nevěřil. Žádná stáj F1 ho nechtěla. A tak si prostě jednu koupil. Otec jednoho z nejslavnějších fotbalistů všech dob Davida Backhama říká: „Už jako malý kluk na hřišti bydlel. Žil fotbalem. Nic jiného ho nezajímalo.“ Když vidíte svůj cíl, tak se cesta vždy najde.

Zadívejte se v dubnu do své budoucnosti. Co vidíte? Jak velká je? Jak velký záběr má? Co všechno obsahuje? Nenechte se odradit detaily. Drak detaily nevidí a vidět je nechce, nepotřebuje. Vidí svůj cíl v dáli a prostě se k němu vydá. To, že nezná do detailů cestu k tomuto cíli ho nemůže zastavit, aby nemohl udělat první krok. Prostě ho udělá. A pak další a pak další. A cesta se najednou rozvine a cíl se objeví. Jak říkala Matka Tereza, když se jí ptali, jak dosáhla tak velkých věcí ve svém životě, když žije tak skromně. Odpověděla: „Krok za krokem.“ A stejně tak se dostanete i vy ke svému velkému cíli. A vidět ho vám pomůže právě Drak.

JAK CO NEJLÉPE VYUŽÍT ENERGIE DUBNA SE DOZVÍTE V NOVÉM HAPPYWEEKU ZDE:

Rady a tipy Feng Ren Shui na duben - nový HAPPYWEEK
Rady a tipy Feng Ren Shui na duben – nový HAPPYWEEK

PŘIHLASTE SE NA NAŠE AKTUÁLNÍ AKCE:

nezapomeňte – již 12.4. prožitkový seminář po čem ženy touží.

Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - po čem ženy touží
Feng Ren Shui – ženské energie – po čem ženy touží

další kurzy na které se můžete přihlásit na dasa@byu.cz nebo 602 556 479:

kurz přirozený talent – 23. – 24.5. 2019

Další kurz, díky kterému poznáte své pravé Já, svůj přirozený talent, silné stránky a životní potenciál. Dozvíte se, jak svůj talent máte rozvíjet a budovat a čím se v životě zabývat, jaké si vybrat povolání, abyste svůj talent co nejvíce naplnili. Vše o kurzu zde:

Feng Ren Shui - typologie a přirozený talent
Kompletní rozbor typologie Feng Ren Shui

kurz vision board – 5.6. 2019

Po úspěšném jarním kurzu pořádáme již druhý kurz Vision Board, kde se naučíte jak si správně nastavit svůj cíl a jak k němu vytvořit správnou cestu. Vše o kurzu zde:

Vision Board podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit cíl a cestu podle Feng Ren Shui. Foto: freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.