PODNIKÁTE? POSILUJTE SVÉ POZICE, EXPANDUJTE

V březnu jste měli za úkol vytvořit si pro své podnikání či kariéru to nejlepší zázemí. Je to velmi důležité, protože to vám má umožnit pokračovat dál. V březnu vládl Zajíc a ten vám měl s tvorbou zázemí pomoci. Měli jste si také najít ty správné spolupracovníky, dodavatele a pomocníky, kteří vám na cestě k cíli mají pomáhat. Čím větší síť pomocníků máte, tím větší kus práce můžete udělat. A že to má být opravdu velký kus práce, o tom vás přesvědčí další vládce – Drak. Ten vám dodává energii v dubnu. Jeho síla, mohutnost a moc je nejlepším zdrojem energie pro expanzi a zvětšování velikosti.

Feng Ren Shui - v dubnu je vhodná energie pro expanzi kariéry a podnikání
Feng Ren Shui – v dubnu je ideální expandovat

V dubnu byste tak měli začít uvažovat o tom, jak své podnikání či kariéru budete dál rozvíjet. Pokud jste si vytvořili opravdu dobré zázemí a silnou podporu sítě pomocníků, můžete toho zvládnout opravdu hodně. Začněte tedy nahlížet na své plány s nadhledem a podívejte se do daleké budoucnosti. Kde vidíte svoji firmu nebo kariéru za tři až pět let? Čeho chcete dosáhnout? Jak velikou firmu, či pozici chcete mít?

Objednejte si konzultaci byznys strategie a využití vašeho talentu na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

To, co vidí Drak není většinou vidět ze země. Proto Drak umí létat, aby vás vynesl do výše a umožnil vám vidět budoucnost a její možnosti. Duben je tak měsícem příležitostí. Nechte se vynést Drakem nad každodenní činnosti a podívejte se, čeho všeho můžete dosáhnout. Posuňte své plány dál a výš. Uvědomte si sílu a potenciál své firmy či kariéry. Ničím se nenechte omezovat. To, co Drak vidí je i reálné. Není možné vidět něco, co tam v dálce není. Otázkou je, jestli to vidíte také. A pokud to vidíte, pak je jen jedna věc, kterou musíte udělat: najít tu správnou cestu. A s tím vám pomůže Had v květnu.

JAK CO NEJLÉPE VYUŽÍT ENERGIE DUBNA SE DOZVÍTE V NOVÉM HAPPYWEEKU ZDE:

Rady a tipy Feng Ren Shui na duben - nový HAPPYWEEK
Rady a tipy Feng Ren Shui na duben – nový HAPPYWEEK

PŘIHLASTE SE VČAS NA NAŠE AKTUÁLNÍ KURZY NA DASA@BYU.CZ NEBO 602 556 479

kurz přirozený talent – 23. – 24.5. 2019

Další kurz, díky kterému poznáte své pravé Já, svůj přirozený talent, silné stránky a životní potenciál. Dozvíte se, jak svůj talent máte rozvíjet a budovat a čím se v životě zabývat, jaké si vybrat povolání, abyste svůj talent co nejvíce naplnili. Vše o kurzu zde:

Feng Ren Shui - typologie a přirozený talent
Kompletní rozbor typologie Feng Ren Shui

kurz vision board – 5.6. 2019

Po úspěšném jarním kurzu pořádáme již druhý kurz Vision Board, kde se naučíte jak si správně nastavit svůj cíl a jak k němu vytvořit správnou cestu. Vše o kurzu zde:

Vision Board podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit cíl a cestu podle Feng Ren Shui. Foto: freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.