PODNIKÁNÍ – JAK MAXIMALIZOVAT ZISKY

Feng Ren Shui je geniální učení, které vám pomáhá co nejlépe zvládat všechny aspekty vašeho života – tedy i podnikání a kariéru. Ukazuje vám, jak co nejlépe využít příležitosti a jak co nejlépe nastavit podmínky pro to, aby se vám skutečně dobře dařilo. Je to výtečný nástroj prosperity.

Feng Ren Shui je výborný nástroj pro podnikání
Feng Ren Shui vám v květnu pomůže najít nejlepší cestu k maximálním ziskům.

Pokud podnikáte či budujete svoji kariéru (tzv. pěstujete svoji životní cestu), měli byste v květnu co nejvíce využít energie Hada, který přebírá vládu po silném Drakovi. Ten vám měl ukázat příležitosti, možnosti budoucího vývoje, směřování. Ale protože Drak se vznáší ve veliké výšce, nemusí si vždy uvědomovat realitu všedního dne. To ale umí právě Had. Díky svému kontaktu s realitou vnímá všechny souvislosti a dokáže objektivně zhodnotit každou situaci.

Používáte svůj přirozený talent v podnikání či kariéře? Objednejte si analýzu svého přirozeného talentu a silných stránek na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

V květnu byste tak měli zapojit svůj „mozkový trust“. Pozvěte si ty nejchytřejší lidi ze svého okolí a využijte jejich silný intelekt k tomu, aby vám pomohli vymyslet, jak co nejlépe využít příležitostí a jak maximalizovat zisky z vaší činnosti. Pokud víte CO chcete (to vám měl ukázat právě Drak), pak s pomocí energie Hada dokážete také vymyslet, jak toho dosáhnout. Tony Robbins říká, že k efektivní práci potřebujete dobrý plán. A přesně to umí Had – vytvořit geniální strategický plán postupu.

Plán musí zohlednit všechny možné souvislosti a vytvořit kroky postupu. Tj. plán by proto neměl být „vágní“, příliš obecný. Naopak, měl by být co nejvíce konkrétní. Musí obsahovat: PROČ, CO, JAK, KDO, KDY. Proč je důležité proto, aby lidé porozuměli tomu, proč mají dělat to, co po nich chcete. Je to emocionální motivace. Když rozumíme tomu, proč děláme to, co děláme, jde nám to lépe od ruky. Musíte také přesně vědět CO máte dělat a JAK to máte udělat. Pak již o tom dále nemusíte přemýšlet a jen to prostě děláte (myšlení zpomaluje postup vpřed – vymyslete vše dopředu a pak se jen soustřeďte na akci samotnou). Musíte také určit KDO danou aktivitu bude vykonávat. Každý musí mít jasno, co se od něj očekává a pak toto očekávání naplnit. Čas je důležitý nástroj nejen pro dodržení termínů, ale díky času vše také volně plyne k cíli. Čas je tak velmi důležitým a efektivním nástrojem vedení. A právě v tom vám v květnu pomůže Had.

jak správně využít energie května ve všech oblastech života se dozvíte v novém happyweeku zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na květen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na květen

PŘIHLASTE SE NA NAŠE AKTUÁLNÍ KURZY A SEMINÁŘE

kurz přirozený talent – 23. – 24.5. 2019

Další kurz, díky kterému poznáte své pravé Já, svůj přirozený talent, silné stránky a životní potenciál. Dozvíte se, jak svůj talent máte rozvíjet a budovat a čím se v životě zabývat, jaké si vybrat povolání, abyste svůj talent co nejvíce naplnili. Vše o kurzu zde:

Feng Ren Shui - typologie a přirozený talent
Kompletní rozbor typologie Feng Ren Shui

kurz vision board – 5.6. 2019

Po úspěšném jarním kurzu pořádáme již druhý kurz Vision Board, kde se naučíte jak si správně nastavit svůj cíl a jak k němu vytvořit správnou cestu. Vše o kurzu zde:

Vision Board podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit cíl a cestu podle Feng Ren Shui. Foto: freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.