KVĚTEN – MĚSÍC LÁSKY A MILOVÁNÍ

Květen máme v našich končinách spojen hlavně s láskou. Nesmrtelná báseň Karla Hynka Máchy Máj nám to bude vždy připomínat. V květnu vše zkrášlí. Příroda se vyzdobí květy, vše září různými barvami a vše k sobě přitahuje tu největší pozornost. Podobně i my lidé (ať již vědomě či podvědomě) budeme mít tendenci přitahovat k sobě pozornost našeho okolí. A protože v přírodě je nejvyšším zákonem zákon zachování života, jde hlavně o „vytvoření“ plodu. Feng Ren Shui nás učí, že příroda má jasný řád – květ má upoutat pozornost, aby byl opylován a mohl se tak proměnit v plod. Stejně tak to působí i na lidi.

Feng Ren Shui - květen je měsíc lásky a milování
Feng Ren Shui – v květnu vše přitahuje pozornost

Had je zvíře, které má velmi výrazné tělo. Proto je také spojován s „tělesností“ a smyslností (svět vnímáme všemi smysli). A protože pro tělo je určen smysl „hmat – dotek“, bude fyzický (tělesný) kontakt v květnu velmi silný. Ve vztazích s vašimi partnery byste to měli co nejvíce využít. Snažte se své partnery vnímat přes doteky. Držte se za ruce, objímejte se, mazlete se a využívejte co nejvíce svojí sexuální energii.

Had patří k tzv. „ohnivým“ zvířatům (Had, Kůň, Koza) a Oheň má rád teplo (a je zdrojem tepla). A jedním z nejpříjemnějších „zdrojů“ tepla je teplo tělesné. To má lidské tělo nejraději. Čím více budete vnímat teplo svého partnera, o to více budete posilovat vzájemný vztah. Proto byste měli v květnu trávit co nejvíce času společně s partnerem v jeho těsné blízkosti.

Díky silnému „tělesnému“ vnímání bude také v květnu posilována sexuální energie. I tu byste měli co nejvíce využívat právě v květnu. Pozor na to, že sexuální energie patří k energii Ohně a to je nejvyšší Jang (nejvyšší aktivita). Oheň se ve vás neustále tvoří a je nutné ho „odčerpávat“ a k tomu (mimo jiné) slouží právě sexuální aktivity. Pozor jen na to, abyste svůj Oheň měli pod kontrolou a nevyužívali svoji sexuální energii tam, kde nemáte 🙂 – pozor na nevěry.

jak správně využít energie května ve všech oblastech života se dozvíte v novém happyweeku zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na květen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na květen

PŘIHLASTE SE NA NAŠE AKTUÁLNÍ KURZY A SEMINÁŘE

základní kurz feng ren shui

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

Pro velký zájem připravujeme na podzim další Základní kurz Feng Ren Shui. Pro absolventy tohoto kurzu je připraven navazující Velký kurz Feng Ren Shui, který končí vrcholem tohoto umění – Knihou proměn I Ťing (Yi Jing). Po absolvování Velkého kurzu se můžete stát poradci Feng Ren Shui. Více kurzu ZDE.

kurz přirozený talent – 23. – 24.5. 2019

Další kurz, díky kterému poznáte své pravé Já, svůj přirozený talent, silné stránky a životní potenciál. Dozvíte se, jak svůj talent máte rozvíjet a budovat a čím se v životě zabývat, jaké si vybrat povolání, abyste svůj talent co nejvíce naplnili. Vše o kurzu zde:

Feng Ren Shui - typologie a přirozený talent
Kompletní rozbor typologie Feng Ren Shui

kurz vision board – 5.6. 2019

Po úspěšném jarním kurzu pořádáme již druhý kurz Vision Board, kde se naučíte jak si správně nastavit svůj cíl a jak k němu vytvořit správnou cestu. Vše o kurzu zde:

Vision Board podle Feng Ren Shui
Jak si správně nastavit cíl a cestu podle Feng Ren Shui. Foto: freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.