HAPPYWEEK – ČERVEN VÁM DÁ NEJVÍC ENERGIE

Ani jsme se nenadáli a je to tu. Jsme v polovině roku 2019, kterému vládne Zemský Vepř. Jsme v měsíci, kdy Slunce je nejvýš, kdy nám dává nejvíce své energie. Dny jsou nejdelší v celém roce. Převažuje energie Jangu, která má největší sílu právě v červnu. Jakmile se červen přehoupne, čeká nás již jen pokles a úbytek aktivní energie. Proto byste si sílu června neměli nechat ujít.

Proto je vládcem tohoto měsíce Kůň. Je to ohnivé, divoké, nezkrotné a zároveň krásné zvíře. Chce svoji svobodu, nezávislost, pohyb a aktivitu. A přesně tak se budeme cítit my v tomto krásném měsíci plném letní energie.

Chcete znát své silné stránky, svůj přirozený talent a vědět jak ho využít ve svém životě? Objednejte si analýzu své typologie na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Ohnivý Kůň přináší vášeň, zapálení, sex, touhu, volnost a chuť po nezávislosti. Pokud správně využijete jeho nespoutané energie, můžete se opravdu posunout hodně daleko. Kůň vždy míří dál a Oheň výš.

Jen si musíme dávat pozor na fakt, že letošnímu roku vládne Zemský Vepř, který zas tolik aktivity nemusí. Proto byste měli energie Koně v červnu přizpůsobit energiím Vepře, aby u vás nedocházelo ke konfliktům a velkému vyčerpání.

Jak správně využít energie Koně ve všech oblastech vašeho života se dočtete v novém HAPPYWEEKU zde:

HAPPYWEEK červen
HAPPYWEEK červen
Advertisement

3 komentáře: „HAPPYWEEK – ČERVEN VÁM DÁ NEJVÍC ENERGIE

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.