ČERVEN – UŽÍVEJTE SI VŠE NAPLNO

V červnu vládnou silné, aktivní a individuální energie Koně. V roce Vepře a dvojité Země je však vše trošku jinak, než by si Kůň sám představoval. Energie Země ho oslabují a berou mu jeho spontánnost, nadměrnou svobodu i volnost. Vepř může Koně zpomalovat a brát mu jeho velmi silné ego, protože Vepř je spíše zaměřen na ostatní, než sám na sebe. Tento rok tedy energie června nebudou tak divoké, zářivé a bláznivé.

Feng Ren Shui - v červnu jsou nejaktivnější energie roku.

Nicméně i tak je červen nejaktivnější měsíc roku. Proto nám Feng Ren Shui radí, abychom tyto energie využili opravdu naplno. Energie roku dané Vepřem a Zemí nám velí užívat si hojnosti, pohody, úrody a celkové prosperity. Rozhodně nás tyto energie „neženou“ do přílišné aktivity. Ale Kůň ano. A právě spojení energie roku 2019 s energií Koně v červnu nám umožní se trošku rozhýbat a užívat si všeho opravdu naplno.

Energie Koně je spojená s Ohněm. Proto byste v červnu měli dělat vše, co má Oheň rád. Je to zábava, tanec, muzika, společenské akce, různorodost, volnost a svoboda. Nenechte se v červnu spoutávat příliš strohými pravidly či řády, které by vás příliš omezovaly a svazovaly. Naopak, odpoutejte se a buďte co nejvíce svobodní.

Objednejte si analýzu své typologie Feng Ren Shui a dozvíte se své silné stránky, svůj přirozený talent a čím se v životě máte zabývat. Objednejte si konzultaci na dasa@byu.cz nebo 602 556 479.

Kůň má rád pohyb. Proto byste se měli v červnu věnovat nějaké sportovní aktivitě. Nejde ani tak o výkony, jako spíše o příjemný pocit volnosti a zábavy. Kůň není rád sám. Proto je dobré, když si pohybové aktivity užijete s přáteli a rodinou. Můžete společně vyjet na kola, chodit na výlety, uspořádat nějakou zábavnou sportovní soutěž apod. Důležitá je také dobrá nálada, radost a celková pohoda. A protože jsme v roce Vepře a dvojité Země, nezapomeňte také na něco dobrého jako odměna po dobrém sportovním výkonu.

V červnu byste si také měli užít co nejvíce společenské zábavy. Být venku je pro Koně to nejdůležitější. Proto byste měli vyrazit na nějakou zajímavou kulturní událost. Jde spíše o volnou zábavu, ideálně spojenou s tancem. Když za muzikou, tak raději na festival do přírody, než do malého stísněného klubu. Společenské akce by neměly být příliš formální. Naopak, důležitá je uvolněnost a dobrá nálada. Energie Koně v tomto roce přímo vyzývají na příjemné venkovní grilování, různé garden party apod. Tj. společenské události spojené s dobrým jídlem, pitím a náladou.

Příliš silné energie Koně však mohou být i vyčerpávající. Proto si v červnu dávejte pozor na „přehřátí“. Tj. nic nepřehánět. Důležité budou přestávky a odpočinek. Nesnažte se strhnout vše najednou. Energie Koně vás mohou „nutit“ jet naplno bez oddechu. To ale může být velmi vyčerpávající. Pozor: Feng Ren Shui nás varuje před kumulacemi Ohňů v červnu. Neměli byste tak dělat více ohnivých aktivit najednou: např. negrilovat v pravé poledne, popíjet u toho tvrdý alkohol a věnovat se při tom vášnivému sexu. To je moc Ohně najednou. Na kumulaci Ohňů si musí dávat pozor hlavně kardiaci, lidé s vysokým tlakem apod.

Rada Feng Ren Shui: Buďte v červnu aktivní, užívejte si vše naplno, ale zároveň u toho zažívejte pohodu a klídek.

vše o energiích června ve všech oblastech vašeho života v novém happyweeku zde:

HAPPYWEEK červen
Jak správně využít energie června podle Feng Ren Shui se dozvíte v novém HAPPYWEEKu

přihlaste se na další základní kurz feng ren shui

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui
Advertisement

2 komentáře: „ČERVEN – UŽÍVEJTE SI VŠE NAPLNO

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.