DEJTE SVÉMU PODNIKÁNÍ MAXIMUM

Nejsou v roce aktivnější energie než právě v červnu – říká Feng Ren Shui. Vše je v pohybu, vše se snaží dojít ke zdárnému konci. Celá příroda směřuje k jednomu – bohaté úrodě. A protože podnikání je také přírodní proces (firmy jsou tvořené lidmi a jsou to živé organismy, které fungují na stejných přírodních principech, jako vše ostatní v přírodě, ekonomie patří mezi přírodní vědy), mohou vám aktivní energie června pomoci posunout vaše podnikání a kariéru o značný kus kupředu směrem k vašemu letošnímu cíli.

Feng Ren Shui - podnikání v červnu

V červnu byste si neměli nechat energie Koně utéct. Mohli byste tím přijít o mnoho příležitostí jak dosáhnout „tučných zisků“ na konci tohoto roku. A vězte, že Vepř, který vládne právě v tomto roce, má tučné zisky rád. V červnu tak rozhodně neseďte s rukama v klíně. Naopak, buďte co nejaktivnější.

Pokud jste dobře využili energie dubna (Drak vám měl jasně definovat vaši vizi) a května (Had vám měl nastavit ideální strategii a ukázat vám, jak vize dosáhnout), pak stačí v červnu Koně osedlat a vydat se rovnou směrem k cíli. Nyní již není na co čekat, co rozmýšlet. Teď je čas jen na jedno: jít rovnou za svým cílem.

Jaké podnikání či kariéru si máte zvolit? To zjistíte ze své typologie Feng Ren Shui. Objednejte si konzultaci analýzy typologie na dasa@byu.cz nebo 602 556 479.

Kůň vám k tomu dodá energii, bude vás aktivovat, bude vám dávat sílu a rychlost. Pokud se necháte energií Koně unášet, dostanete se o velký kus dál směrem k vašim letošním cílům. Posune vás opravdu hodně dopředu.

Svým cílem ale musíte být opravdu nadšení a jít do toho s plnou vášní. To je síla energie Ohně. To je to, co vás posouvá dopředu obrovskou rychlostí. Kůň vám pomůže vaše nadšení přenášet na ostatní. Lidé se nadchnou pro váš cíl a půjdou za vámi. Budou vám chtít pomáhat, budou chtít být součástí vaší vize. Jediné, co musíte udělat, je ukázat jim svůj cíl, svoji neutuchající vášeň a přenést ji na ně.

Abyste ale získali podporu ostatních, nesmíte být sami. Musíte jít mezi lidi, musíte prezentovat své cíle, své sny, své úvahy o tom, jak jich dosáhnout. To vše dělejte s vášní, nadšením, ukažte všem, jak jste pro svůj cíl zapálení. To vše jsou silné energie Koně a Ohně, které jsou nejsilnější právě v červnu. A protože roku 2019 vládne Vepř, můžete své prezentace spojit se zajímavou party, jídlem a občerstvením. Tím potěšíte jak Vepře, tak i Koně a Nebesa vám budou nakloněna.

Vše o energiích koně v červnu ve všech oblastech života se dočtete v novém happyweeku zde:

HAPPYWEEK červen
Jak správně využít energie června podle Feng Ren Shui se dozvíte v novém HAPPYWEEKu

základní kurz feng ren shui

Pro velký zájem připravujeme další Základní kurz Feng Ren Shui. Přihlaste se včas a rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo 602 556 479. Vše o kurzu se dozvíte zde:

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.