VZTAHY ČERVEN – VÁŠEŇ, SEX A SVOBODA

Vy, kteří jste zažili 60. a 70. léta minulého století, tak víte, jaká atmosféra vládla v tehdejším hnutí Hippies po celém světě. Byla to energie užívání si maximální svobody, lásky, sexu, nezávislosti, uvolnění a odmítání všech autorit a pravidel. Byla to doba spojená s rockovou muzikou, skupinami jako Beatles, Rolling Stones, Led Zeppelin, v kultuře vládly nezávislé filmy (např. film Miloše Formana Hair/Vlasy) natočený podle slavného muzikálu z roku 1968), festivaly (nejslavnější festival všech dob Woodstock v roce 1969). Celá atmosféra svobody a vzájemnosti směřovala k lepším zítřkům, k celkovému porozumění mezi lidmi a národy, k nenásilí a vzájemné lásce.

Feng Ren Shui - vztahy v červnu
Feng Ren Shui – vztahy červen

Dopřejte si alespoň špetku této energie i vy právě v tomto měsíci. Uvolněte všechno napětí, zapomeňte na spory, uvědomte si krásu světa a snažte si ji co nejvíce užít se svým partnerem. V červnu byste do svého partnerského vztahu měli pustit uvolňující energie Koně a užít si je co nejvíce. Prožijte společně něco bláznivého. Energie Koně jsou spojené s muzikou, kulturou, přírodou a společností.

Měli byste s partnerem vyrazit na nějakou hudební událost. Vyberte si nějakou akci, která by se vám mohla líbit a užijte si ji naplno. Dejte přednost něčemu uvolněnému. Začínají letní festivaly, venkovní koncerty apod., tak toho využijte. Bavte se uvolněně, bláznivě, užívejte si s partnerem radost ze svobody a volnosti.

Stejně tak si můžete vybrat nějakou zajímavou kulturní akci. Neměla by to však být klasika. Zkuste něco alternativního, něco nového, něco nestandardního. Může to být zajímavé divadelní představení, muzikál, nebo zajímavá venkovní „performance“.

Jeďte na výlet. Užijte si volných a svobodných energií přírody. Vychutnávejte si společně její přirozenost, její krásnou nespoutanost. Můžete strávit celý víkend procházkami v lesích, na pasekách, v polích. Vnímejte svobodu, volnost a lehkost.

Vše prožívejte naplno se svým partnerem. Buďte jak jedno tělo, jeden duch. Uvědomte si, jak vy dva tvoříte silné JEDNO, které vše prožívá společně. Vnímejte krásu a lehkost života v jeho formách, užívejte si svoji vášeň, sexuální energii. Nenechte se ničím blokovat. Kůň je nespoutaný a tuto nespoutanost prožívejte v červnu ve svém vztahu.

JAK VYUŽÍT ENERGIE ČERVNA I V DALŠÍCH OBLASTECH ŽIVOTA SE DOČTETE V NOVÉM HAPPYWEEKU ZDE:

HAPPYWEEK červen
Jak správně využít energie června podle Feng Ren Shui se dozvíte v novém HAPPYWEEKu

pro velký zájem připravujeme na podzim nový základní kurz feng ren shui. přihlaste se na dasa@byu.cz nebo 602 556 479. vše o kurzu zde:

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

přehled všech kurzů, seminářů a přednášek na podzim 2019 najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.