CO JE TYPOLOGIE FENG REN SHUI

Z různých průzkumů po celém světě již mnoho let vyplývá, že dvě nejsložitější otázky, na které lidé většinou neumí odpovědět jsou: KDO JSEM a CO MÁM DĚLAT. Jsou to dvě základní otázky našeho života. Pokud nevíme kdo jsme, nevíme ani jaký má být náš život a co v tomto životě máme dělat. Vše v přírodě přichází na svět s daným účelem (ve Feng Ren Shui pro to existuje termín Ming – o tom někdy příště 😊). Každé zvíře, každá rostlina, každá entita přichází s nějakým prospěchem pro ostatní. Stejně tak i my lidé. Tento účel, který máme každý z nás, je dán tím, co nám bylo dáno tzv. „do vínku“. Je to náš přirozený talent, naše silné stránky. Tento talent nám říká „kdo jsme“ a také nám automaticky ukazuje „co máme dělat“. Pokud jsem se narodil s talentem krásně zpívat, pak jsem zpěvák a mám v životě zpívat (a nemám být doktor, protože si to maminka přála).

Přirozený talent a silné stránky nám ukazuje právě typologie Feng Ren Shui. Tato typologie o nás říká úplně vše. Ukazuje nám naše „vybavení“ na šesti úrovních (není náhodou že na šesti, protože šest úrovní má hexagram, základní pilíř Knihy proměn – I Ťing, která ukazuje všechny možné proměny energií). První úrovní je naše mentální „nastavení“, jak věci a situace vnímáme a cítíme. Dále nám ukazuje náš intelekt, jak přemýšlíme, jak věci hodnotíme rozumově. Další úrovní je naše „vnitřní nastavení“, naše přirozená podstata. Někdo je duší romantik, někdo je duší pedant atd. Naše podstata nám ukazuje náš základ, jakýsi základní kámen, naše „do kamene vryté“ hodnoty a zásady. Na čtvrté úrovni se pak dozvíme, jakou máme sílu, a to jak na psychické i fyzické úrovni. Zde nám typologie Feng Ren Shui ukazuje, jak a kolik toho v životě můžeme zvládnout. Pátá úroveň nám ukazuje, jak se máme projevovat navenek, jak se máme oblékat, jak máme komunikovat, jak nás má „vidět naše okolí“. No a šestá úroveň je pak naše fyzické tělo (v případě zpracování korelátů mezi partnery – tj. porovnání typologií dvou lidí, jak na sebe působí – sem patří i sexuální energie).

Objednejte si analýzu typologie Feng Ren Shui na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Šest úrovní typologie o nás říká vše. Víme, kdo jsme, známe svůj talent i svůj celoživotní potenciál. Ten pak máme v životě naplnit tím, že svůj talent využíváme, budujeme a poskytujeme ho těm, kteří ho potřebují. Navíc nám typologie Feng Ren Shui ukazuje, jak se máme chovat v různých etapách svého života: dětství, puberta, dozrávání, dospělost, stárnutí a stáří. Každá životní etapa je určena pro jiné aktivity a typologie Feng Ren Shui nám ukazuje, jak danou etapu života co nejlépe využít.

Typologii Feng Ren Shui probíráme v Základním kurzu Feng Ren Shui, který připravujeme na podzim (vše o kurzu zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-ren-shui/ ). Svoji osobní typologii si můžete u nás nechat zpracovat. Typologii si můžete objednat nebo se přihlásit na kruz na dasa@byu.cz nebo 602 556 479.

vše o typologii fegn ren shui zde:

Feng Ren Shui - typologie osobnosti
Vy jste váš talent.

základní kurz feng ren shui

Vše o kurzu se dozvíte zde:

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

přehled všech kurzů, seminářů i přednášek na podzim najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.