PRÁZDNINY JSOU TU

Krásu energií tohoto měsíce máme v sobě snad všichni zakořeněnou již od našeho dětství. Červenec přináší to nejhezčí (snad se tomu mohou vyrovnat jen Vánoce), co rok může dětem dát – PRÁZDNINY. Je to energie uvolnění, maximální radosti z volnosti, radosti a všeho, co patří ke krásnému jinovému Ohni. I proto tomuto měsíci nemůže vládnout jiné zvíře, než krásná, citlivá, romantická a milá Koza. Příroda a vše kolem jako by se rozněžnilo, vše nás vítá, vše se na nás směje. Rozkvetlé louky, první plody léta, vůně lesa a krásně zurčící voda v potocích a bystřinách, zpěv ptáků, bzučení hmyzu, poletování motýlů…. To vše je krása svobody a volnosti.

Fegn Ren Shui - energie prádznin
Feng Ren Shui – energie prázdnin

I vy byste si tuto volnost, svobodu a radost měli užít co nejvíce. Žádný jiný měsíc v roce vám tuto krásnou, milou a odlehčenou energii nedá. I proto je dobré, když si dovolenou zvolíte právě v tomto měsíci. Víte, že energie času se mění v cyklech a rozdíl mezi rokem, měsícem či dnem je pouze v délce. Proto můžeme měsíc červenec přirovnat k sobotě. Podobně, jako se cítíme v sobotu, se máme cítit i celý červenec. Sobota je den volna. Přichází po pracovním víkendu, na který se všichni těšíme. Stejně tak se všichni těšíme na prázdninové měsíce (červenec a srpen se tak dají přirovnat k víkendu). V sobotu víme, že máme celý den a noc pro sebe. Nic nás nemá rušit, nemáme žádné „všední“ povinnosti, můžeme se bavit, užívat si radosti a prostě se co nejvíce uvolnit. Navíc víme, že nás pak čeká ještě neděle, takže i po sobotě přichází ještě „kus“ volna.

Poznejte svůj přirozený talent, své energie. Objednejte si analýzu své typologie na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Stejně tak působí i energie července. Víme, že začíná uvolněné období, plné radovánek a společenského vyžití s přáteli, známými, rodinou. A víme, že pak ještě následuje srpen, tj. měsíc, kdy se ještě nejede úplně naplno. A tak si červenec můžeme užít naplno stejně tak, jako sobotu.

Koza dává tomuto období krásu, jemnost, romantiku a volnost přirozenosti. Proto si nemusíme na nic hrát, být jen sami sebou, užívat si to, co máme rádi a nemusíme brát tolik ohledy na to „co a jak se má dělat“. V tomto měsíci bychom tedy neměli dělat nic příliš důležitého, složitého a měli bychom se vyhnout všem možným konfliktům. Všechny tyto namáhavé a stresující činnosti se snažte odložit až na další měsíc nebo (pokud je to jen trošku možné) až na září.

V červenci byste si měli co nejvíce užít své dovolené. A je jedno, jakou destinaci zvolíte. Důležité je, abyste si na dovolené mohli užívat volnost, svobodu a nebýt pod „vládou“ příliš těsných pravidel. Ideální spojení Kozy je s přírodou. Koza je romantická a je ráda přirozená. Proto jí nejvíce „sluší“ příroda a vše, co nám příroda nabízí. Ať již jsou to krásné voňavé lesy, luční kvítí, majestát hor či hravá mořská pěna.

Aktivity v červenci by měly být hlavně o radosti a užívání si dobré nálady. Koza je ráda společenská a proto se snažte užívat si co nejvíce společnosti lidí, kteří vás mají rádi a se kterými se vy cítíte dobře. Hlavně prožívejte volnost, radost a pocit naplnění a štěstí.

jak nejlépe využít energie července ve všech oblastech života se dozvíte v novém happyweeku na červenec zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK červenec
HAPPYWEEK – energie Feng Ren Shui na červenec

přihlaste se na základní seminář feng ren shui

Pro velký zájem jsme připravili další Základní kurz Feng Ren Shui. Rezervujte si včas své místo na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Vše o kurzu ZDE:

SEZNAM A INFORMACE O VŠECH SEMINÁŘÍCH, KURZECH A PŘEDNÁŠKÁCH NAJDETE ZDE:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.