ENERGIE KOZY V RODINĚ

Feng Ren Shui dává na rodinu velmi silný důraz. Je to zdroj velmi silné energie, která je základem pro celkový rozvoj člověka po všech stránkách. Energie Kozy jsou pro rodinu velmi důležité. Víme, že rodina jsou naše kořeny a tím pádem má být rodina i naší oporou. A právě opora a pocit jistoty jsou pro energii Kozy velmi důležité. V současné době energie rodiny jsou dosti oslabené a je stále méně rodin, které si svoji silnou rodinnou energii „pěstují“. Pokud k nim patříte i vy, pak máte ve svém životě opravdu poklad, který si ostatní vůbec neuvědomují.

V rodině platí zákon vesmíru i přírody: Jedno vs. jednotka. Tento zákon nám říká, že vše patří k nějakému celku. Vesmír je celek (jedno), které tvoří různé galaxie. Galaxie jsou zase jedno, které je tvořeno různými hvězdnými soustavami. Hvězdné soustavy jsou jedno, které tvoří různé planety atd., atd.  Stejně tak je i rodina jedno, které tvoří členové rodiny. Tento zákon nám říká, že jednotky (tedy v případě rodiny jsou to členové rodiny) mají přispívat jednotě (rodina) a jedno se má starat o své jednotky (členy rodiny). Pak je rodina nejpevnějším bodem vesmíru pro všechny své členy a těm se právě díky podpoře rodiny daří velmi dobře ve jejich životě.

Jak co nejlépe vycházet s jednotlivými členy rodiny? Objednejte si koreláty s důležitými členy rodiny na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479.

A přesně tuto energii, tento vztah (jedno s jednotkami) bychom měli co nejvíce podpořit právě v měsíci Kozy – v červenci. Vládnou vlídné a mírné energie a i tak by se měla chovat celá rodina. Měli byste tak využít tuto krásnou energii ke spojení rodiny. Uvědomění si, že jste tu všichni pro všechny. Že každý se může na rodinu spolehnout a rodina ví, že každý člen pro rodinu udělá vše, co je potřeba.

Měli byste tak v červenci uspořádat setkání rodiny. Můžete k tomu využít romantické energie. Setkání může proběhnout na krásném místě. A protože máme rok Vepře, může být spojený s velkou hostinou, na jejíž přípravě se budou podílet všichni členové rodiny a hostinu si pak společně vychutnají a užijí.

Ukažte si v rodině navzájem, že jste tu jeden pro druhého, že si dokážete navzájem pomáhat a že jste si velkou oporou. Vědomí, že za vámi rodina stojí, je velmi důležité právě v červenci. Koza potřebuje mít pocit opory, ochrany a zázemí. A tímto pevným zázemí má být i rodina.

jak co nejlépe využít energie července v ostatních oblastech života se dozvíte v novém happyweeku zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK červenec
HAPPYWEEK – energie Feng Ren Shui na červenec

přihlaste se na podzimní základní kurz feng ren shui na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

seznam všech podzimních seminářů, kurzů a přednášek najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.