NAPĚTÍ STŘÍDÁ UVOLNĚNÍ

Po silných, tvrdě jangových energiích června, přicházejí jemnější jangové energie. Maximální výkon teď střídá uvolňující energie, i když ještě stále aktivní. Červenec s vládou Kozy nám neříká, že máme sedět s rukama v klíně a čekat, co se stane. Přeci jen je Koza také Ohnivé zvíře a Oheň je mocná jangová energie. Ale Oheň Kozy je jiný, než Oheň Koně. A proto bychom měli i my v červenci zvolnit.

Feng Ren Shui - v červenci je čas na příjemnou pohodu
Feng Ren Shui – v červenci je čas na příjemnou pohodu

Jak se učíme na našich seminářích a kurzech, Jang = funkce. A proto když chceme, aby nám něco fungovalo, musíme zabezpečit funkci, tj. vložit silný Jang. Také se učíme, že silná jangová energie je v Gua 6, které nám dává energii řádu, pořádku, pravidel, zákonů, systémů apod. Gua 6 nám tak říká, že pokud chceme zabezpečit funkci, tj. aby nám něco fungovalo, musíme dodržovat pravidla, systém, řídit se daným řádem. Vše ve Vesmíru i zde na Zemi funguje na základě daného řádu. A chceme-li, aby nám náš život fungoval, musíme se tímto vesmírným zákonem řídit.

Energie července ale přinášejí zmírnění a uvolnění. Je to čas, kdy můžeme zvolnit, kdy můžeme na chvíli přestat dodržovat všechna pravidla a řády na tisíc procent. Naopak, můžeme je na chvíli odložit, vystoupit z nich a užívat si více uvolnění, než napětí řádů. Řád školy tak střídá uvolněnější řád prázdnin, řád zaměstnání střídá volnější řád dovolené apod.

Pokud si tedy chcete naplno vychutnat krásné energie července, musíte uvolnit sevření pravidel a řádů. Neříkáme, že je máte porušovat – to by vedlo ke zbytečným konfliktům. Ale rozhodně je můžete uvolnit. Pokud vám např. váš denní režim všedního dne velí vstávat v 6 hodin ráno, můžete si o dovolené přispat. Děti o prázdninách nemusí chodit tak brzo spát, jako když musí druhý den do školy apod. Užívejte si více volnosti a lehkosti energií Kozy.

Vše o energiích července se dočtete v happyweeku na červenec zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK červenec
HAPPYWEEK – energie Feng Ren Shui na červenec

přihlaste se včas na nový základní kurz feng ren shui – vše o kurzu zde:

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

seznam všech podzimních seminářů, kurzů a přednášek najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.