VZTAHY V SRPNU – VESELÁ A HRAVÁ NÁLADA

Zatímco v červenci jste si měli s partnery užívat pohodu, krásu a romantiku, v srpnu byste měli své vztahy opět trošku rozpohybovat. Tak jako si Koza v červenci ráda užívala příjemné a jemné energie, Opice bude chtít, aby se něco dělo, aby byla zábava.

Feng Ren Shui - vztahy v srpnu
Feng Ren Shui – vztahy v srpnu

Feng Ren Shui v srpnu nám radí, abychom s partnery zažili něco zábavného, aktivního, dělali něco zajímavého, co nás společně bude bavit. Aktivity by měly být hravé a mohly by trošku zapojit „mozkové závity“. Z tohoto pohledu je možné využít různých společenských her. Hraní her není jen zábava, ale každá hra má svá pravidla (pravidla = Kov a Opice je kovové zvíře). Navíc u každé hry je nutno přemýšlet a snažit se dostat k cíli, tedy vyhrát. A jak víme, Opice je nejchytřejší zvíře zvěrokruhu a ráda vymýšlí, hledá nejlepší cesty k cíli. Dokáže být i velmi taktická až vychytralá. Takže hru si rozhodně užije. Ale jen pozor na možné konflikty. Víte, že u hry je dobrá zábava, ale pokud se něco někomu nelíbí, může dojít až k velkým hádkám a bitkám. Tomu se snažte za každou cenu vyhnout. Opice je vždy velmi nepříjemný protivník a boje za vlády Opice mohou být velmi nepříjemné a silně osobní. Rozhodně u takových her musí zvítězit dobrá nálada a zábava. Hry můžete hrát sami s partnery, nebo můžete využít i větší společnosti. Můžete uspořádat např. i turnaj mezi páry. Mezi hry zde patří i „společenské“ sporty, jako např. petang, bowling, volejbal, nohejbal a další různé letní sporty a hry. Pozor jen na přílišnou soutěživost a velkou snahu vyhrát. Nejde o vítězství a poháry či slávu, ale hlavně o dobrou náladu.

Jak moc se k sobě s partnerem hodíte? Na naší konzultaci se dozvíte, jak na sebe s partnerem vzájemně působíte a jak svůj vztah máte co nejlépe nastavit. Objednejte si konzultaci na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479.

V osobním životě si pak hravost Opičky můžete užívat i v intimním vztahu. Opice si nejen ráda hraje, ale také zkoumá, zkouší nové cestičky….. Proto by váš intimní život v srpnu mohl přinést něco nového, ještě neprobádaného.

Rozhodně se v srpnu nepouštějte do žádných hádek či konfliktů. Opice je velmi tvrdý soupeř a díky její chytrosti a „mazanosti“ není lehké ji porazit. Rozhodně nerada prohrává, takže vám nedá nic zadarmo. Hádky pak mohou končit opravdu špatně a mohou mít dlouhodobý negativní vliv na váš vztah. Opice také nesnáší lež. Proto se lhaní rozhodně vyhýbejte. Tentokrát by vám to opravdu nemuselo projít.

jak si nastavit všechny oblasti života v srpnu se dozvíte v novém happyweeku zde

HAPPYWEEK SRPEN
HAPPYWEEK SRPEN

přihlaste se včas na základní kurz feng ren shui na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

kurz vision board

Naučíme vás správně si stanovit svůj cíl a jak ho dosáhnout pomocí techniky Vision Board. Vše o kurzu zde:

Kurz Vision Board
Kurz Vision Board Feng Ren Shui

zveme naše studenty na praktický seminář

Naučte se správně využívat své znalosti Feng Ren Shui v praxi. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - praktický seminář
Praktický seminář Feng Ren Shui

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.