ZAČNĚTE S PŘÍPRAVOU NOVÝCH PRAVIDEL A SYSTÉMŮ

Pokud jste správně využili Feng Ren Shui s energiemi července a Mezidobí Země, měli byste mít poměrně dobrou představu o tom, jak dopadne tento rok a jak výsledky tohoto roku můžete využít pro rok příští a další dvanáctiletí, které nám již klepe na dveře. Myslíte, že máte ještě dost času do konce roku?

V úvodním článku srpnového HAPPYWEEKu jsme se zmínili o fenoménu „druhé poloviny“, která je vždy kratší než ta první a že ke konci má tendenci vše zrychlovat. Nechceme vás nijak strašit, ale Vánoce jsou již za dveřmi :). Takže mnoho času opravdu nezbývá a je nutné si uvědomit, co všechno ještě musíte v tomto roce zvládnout, aby vše dopadlo podle vašich představ.

Objednejte si analýzu svého přirozeného talentu a silných stránek na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479 a vše budete zvládat daleko jednodušeji.

Nejvíce činností jste měli dělat v první polovině roku, kdy vládnou silné jangové (aktivní) energie. Nyní se dostáváme do období, kdy přebírá vládu Jin nad Jangem a vše se začíná stahovat dolů a dovnitř. Tj. jsme v etapě roku, kdy je nutné vše řádně zpracovat. A to vyžaduje určitý systém, postup, pravidla, řád a pořádek, podle kterého budeme postupovat. A právě Opice v srpnu by nám  měla pomoci si vše řádně promyslet, vymyslet jak a co budeme dělat a vytvořit si detailnější (detail = Kov, Opice je kovové zvíře, srpen je kovový měsíc, podzim je kovová sezona) plán dalšího postupu. Rychlost a chytrost Opice vám umožní tento plán sestavit opravdu hodně rychle.

Využijte maximálně energie Kovu. Patří sem energie času. Pracujte se svým diářem, vše si naplánujte na konkrétní dny a hodiny. Buďte precizní. Styl „nějak se to zvládne“, nebo „budu to řešit až to nastane“ vám tak moc nepomohou. Naopak, bude zde silně platit rčení: štěstí přeje připraveným. A co víc, víme, že Kov „rodí“ Vodu. A Voda je plynutí, hladký postup vpřed k cíli. Takže čím přesnější a detailnější plán si vytvoříte, tím jednodušší a hladší postup k cíli vytvoříte.

jak si nastavit všechny oblasti života v srpnu se dozvíte v novém happyweeku zde

HAPPYWEEK SRPEN
HAPPYWEEK SRPEN

přihlaste se včas na základní kurz feng ren shui na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

kurz vision board

Naučíme vás správně si stanovit svůj cíl a jak ho dosáhnout pomocí techniky Vision Board. Vše o kurzu zde:

Kurz Vision Board
Kurz Vision Board Feng Ren Shui

zveme naše studenty na praktický seminář

Naučte se správně využívat své znalosti Feng Ren Shui v praxi. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - praktický seminář
Praktický seminář Feng Ren Shui

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.