DOMOV – AŽ SE ZIMA ZEPTÁ, COS DĚLAL V LÉTĚ

Krásné počasí a teplo nás stále láká trávit co nejvíce času venku. A je to tak dobře, protože příroda je krásným a přirozeným zdrojem našeho zdraví a energie. Zároveň je volná příroda silná energie Dřeva, které dává sílu Ohni, což je energie léta. Takže léto a příroda rozhodně patří k sobě. Takže pokud to počasí dovolí, měli bychom i v srpnu trávit náš čas hlavně v přírodě.

Nicméně lidé, kteří pracují s Feng Ren Shui již nyní vnímají změnu, která přichází. Tou změnou je obrat energií, které s Jangem expandují ven a s Jinem se stahují dovnitř. A my se již nacházíme pod vládou jinových energií (i když Jang je stále ještě dosti patrný). Takže naše pozornost se začíná zvenku pomalu obracet dovnitř. A kam směřuje pozornost, proudí i energie – to víme. Proto naši energii začne vyžadovat více interiér, než exteriér.

V srpnu bychom se tak měli zaměřit na to, co náš domov potřebuje, aby nám dobře sloužil v nadcházející sezoně podzimu a zimy. A protože kovová energie nadcházejících měsíců si ráda hraje s detailem, bude dobré, když se zaměříme opravdu i na maličkosti či malé úpravy. Pokud tedy někde ve svém bytě či domě uvidíte nějakou malou trhlinu, menší nedovírání dveří apod., je čas naplánovat opravu. Kov také vyžaduje funkci. Takže projděte celý byt a dům a přesvědčte se, že vám opravdu vše funguje a hlavně BUDE fungovat. Kovové měsíce jsou vhodné pro jakékoliv opravy a nápravy, které prostor vyžaduje.

Objednejte si Feng Ren Shui analýzu svého domova na dasa@byu.cz nebo 602 556 479. Pomůžeme vám nastavit interiér tak, aby vám správně fungoval a poskytoval vám to správné zázemí.

Kov stahuje vše dovnitř, takže pokud např. vlastníte dům se zahradou, pak se již nyní začněte zajímat o to, co vše ze zahrady musíte dát na podzim a na zimu dovnitř, kam to dáte a jak vše uspořádáte, aby váš prostor i nadále fungoval.

V srpnu ještě nejde o konkrétní činnosti, ale spíše o vytvoření jakéhosi plánu oprav a uspořádání na zimu. Uvědomte si, zda-li máte na vše dostatek místa, zda vše v zimě bude fungovat apod. Vytvořte si plán, určete kdo, co a kdy udělá. S pracemi pak můžete začít v září za vlády Kohouta.

jak si nastavit všechny oblasti života v srpnu se dozvíte v novém happyweeku zde

HAPPYWEEK SRPEN
HAPPYWEEK SRPEN

přihlaste se včas na základní kurz feng ren shui na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

kurz vision board

Naučíme vás správně si stanovit svůj cíl a jak ho dosáhnout pomocí techniky Vision Board. Vše o kurzu zde:

Kurz Vision Board
Kurz Vision Board Feng Ren Shui

zveme naše studenty na praktický seminář

Naučte se správně využívat své znalosti Feng Ren Shui v praxi. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - praktický seminář
Praktický seminář Feng Ren Shui

první přednáška z cyklu feng ren shui v městské knihovně

Zveme vás na další pravidelný cyklus Feng Ren Shui přednášek v Městské knihovně v Praze. První přednáška je na téma základní principy Feng Ren Shui. Lístky na přednášku si můžete zakoupit na stránkách knihovny (https://www.mlp.cz/cz/akce/e25324-zakladni-principy-feng-ren-shui/) nebo přímo v pokladně před přednáškou (jen pozor bývá vyprodáno). Těšíme se na vás :).

Seznam všech letošních přednášek najdete ZDE:
Feng Ren Shui - přednášky v Městské knihovně v Praze
Feng Ren Shui – přednášky v Městské knihovně v Praze

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.