JE-LI CÍL, JE I CESTA

Z pohledu Feng Ren Shui víme, že cíl patří k energiím Ohně a Gua 9. Cíl proto musí být jasný, zřejmý, musíme ho jasně vidět (vize), musíme být dostatečně nadšeni, abychom měli dostatek energie k jeho dosažení. Energie Ohně je jakýmsi palivem k tomu, abychom svých cílů dosáhli. Bez Ohně je stanovení cílů téměř nemožné a když si i přesto takový cíl nastavíme, je cesta k němu velmi vyčerpávající. Dosažení takových cílů nám navíc do života nepřináší nic dobrého, žádnou novou energii, neposouvají nás dál ani výš. A právě hlavním „posláním“ vize je dostat se dál a kvalitativně výš.

Feng Ren Shui - je-li cíl, je i cesta
Máte-li cíl, vždy je k němu i cesta. Stačí ji najít a vydat se po ní až k cíli.

Silná aktivní energie Ohně (Oheň = nejvyšší Jang) nám cíl osvětluje a stejně tak nám může osvítit i cestu k němu (je to jakýsi náš maják). Příliš silné světlo je však oslepující. Díky tomu můžeme přehlédnout na cestě k cíli spousty detailů a maličkostí, které nás na cestě potkávají. Aby tedy cesta sloužila k dosažení cíle a nebyla pro nás trnitá ani vyčerpávající, je potřeba zapojit také energii Kovu. Ta bude energii Ohně vyrovnávat a právě rovnováha je základem každého našeho úspěchu.

A právě v srpnu za vlády Opice máme k dispozici tyto vhodné kovové energie. Pokud tedy známe svůj cíl a máme jasnou představu o jeho dosažení, umí Opice přijít s detailním a chytrým plánem, který nás k cíli dovede. Navíc Opici hledání těch nejlepších cest a řešení baví a je v tom ze všech zvířat nejlepší. Hned ví co a jak udělat, aby cíle bylo dosaženo. Pokud tedy svůj cíl znáte, nechte Opici, ať vám s nastavením plánu pomůže. Ukáže vám všechny detaily, zkratky i ta nejjednodušší řešení. Opice nemá ráda problémy ani žádné komplikace. Proto vždy hledá nejsnadnější cestu k cíli. Ale pozor: Opice je taktik, ne stratég.

Využití energie Kovu má i další pozitivní vliv na dosažení cílů. Kov tzv. rodí Vodu a Voda je cesta a plynutí. Proto cesta navržená Opicí vám pomůže dosáhnout cílů plynule a bez překážek a vyčerpání.

jak si nastavit všechny oblasti života v srpnu se dozvíte v novém happyweeku zde

HAPPYWEEK SRPEN
HAPPYWEEK SRPEN

přihlaste se včas na základní kurz feng ren shui na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Základní kurz Feng Ren Shui
Základní kurz Feng Ren Shui

kurz vision board

Naučíme vás správně si stanovit svůj cíl a jak ho dosáhnout pomocí techniky Vision Board. Vše o kurzu zde:

Kurz Vision Board
Kurz Vision Board Feng Ren Shui

zveme naše studenty na praktický seminář

sEMINÁŘ JE JIŽ TÉMĚŘ PLNÝ. ZBÝVÁ JEN PÁR MÍST. HLASTE SE PROTO CO NEJDŘÍVE NA DASA@BYU.CZ NEBO NA 602 556 479, ABYCHOM VÁM MOHLI REZERVOVAT MÍSTA A DODAT PODKLADY K SEMINÁŘI.

Naučte se správně využívat své znalosti Feng Ren Shui v praxi. Vše o semináři zde:

Feng Ren Shui - praktický seminář
Praktický seminář Feng Ren Shui

první přednáška z cyklu feng ren shui v městské knihovně

Zveme vás na další pravidelný cyklus Feng Ren Shui přednášek v Městské knihovně v Praze. První přednáška je na téma základní principy Feng Ren Shui. Lístky na přednášku si můžete zakoupit na stránkách knihovny (https://www.mlp.cz/cz/akce/e25324-zakladni-principy-feng-ren-shui/) nebo přímo v pokladně před přednáškou (jen pozor bývá vyprodáno). Těšíme se na vás :).

Seznam všech letošních přednášek najdete ZDE:
Feng Ren Shui - přednášky v Městské knihovně v Praze
Feng Ren Shui – přednášky v Městské knihovně v Praze

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.