JE O VAŠI RODINU OPRAVDU POSTARÁNO?

Rodina je velká zodpovědnost. Je to každodenní a nekončící starost. Patří sem péče, opora, jistota a bezpečí. A právě pocit bezpečí bude v tomto měsíci opravdu důležitý.

Feng Ren Shui říjen - je o rodinu postaráno?
Feng Ren Shui říjen – ochrana a zabezpečení rodiny

V rodině byste se tak měli zaměřit hlavně na to, že je o budoucnost vaší rodiny a všech jejích členů opravdu dobře postaráno. Navíc nám vládnou energie mezidobí Země, a ty nemají rády nejistotu. Ta může dokonce přerůst ve strach z budoucnosti. Tomu se musíte tento měsíc opravdu vyvarovat. Na energie října budou navazovat velmi hluboké energie Vody a s vládou Vepře v listopadu pak mohou přijít i nepříjemné strachy a deprese.

Abyste se jim vyhnuli a podpořili i členy své rodiny, je potřeba, abyste právě v říjnu všechny ujistili, že o vaši rodinu je opravdu dobře postaráno. Zde můžete využít silné „hlídací“ energie Psa, který rodinu chce ochránit. Všichni členové rodiny by tak měli mít příjemný pocit, že je postaráno o všechny potřeby každého člena rodiny.

Členové rodiny by se měli cítit lépe s rodinou a její podporou než bez ní. V říjnu byste tak měli podpořit soudržnost rodiny a vzájemné vztahy mezi jednotlivými členy.

Říjnové energie jsou také hodně o pravidlech a řádu. Proto by ve vaší rodině měly fungovat pravidla a různé zodpovědnosti by měly být rozděleny mezi jednotlivé členy rodiny. Každý člen rodiny by tak měl mít na starosti něco, co zabezpečí dobrý chod celé rodiny. Na fungování pravidel se ale rodina musí dobře domluvit. Pes umí „fungovat“ jen na jasný povel. Proto daná pravidla musí být jasná a srozumitelná pro všechny, aby se jimi uměli řídit.

Pes rád patří do smečky. Proto byste v říjnu měli uspořádat setkání většího okruhu rodiny, abyste všichni měli pocit soudržnosti a že patříte do velkého a silného celku, který se o vás dokáže dobře postarat. 

JAK SPRÁVNĚ VYUŽÍT ENERGIE ŘÍJNA SE DOZVÍTE V HAPPYWEEKU NA ŘÍJEN ZDE:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shui říjen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui říjen

SEMINÁŘ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Cyklus čtyř prožitkových seminářů Po čem ženy touží  ( pro velký úspěch opakujeme)

Poznejte sami sebe a naplňte touhy ve svých životních rolích jako dcera, žena, matka a manželka.

Vše o semináři zde:

vaříme podle ročních období a pěti elementů

Feng Shui v kuchyni, zdravé a vědomé stravování, region/sezona, bylinky pro zdraví po celý rok. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.