JAK SI NASTAVIT PLÁNY NA ROK 2020

Pokud jste správně využívali dosavadní podzimní energie Opice a Kohouta, měli byste mít za sebou pečlivou přípravu na další období, tj. zimy a nového roku. Pokud ne, je opravdu nejvyšší čas, abyste tak udělali. Rozhodně to nenechávejte na zimu, kdy již nebudete mít podporu energií a příprava vás zbytečně oslabí.

Feng Ren Shui říjen - plánování
Feng Ren Shui říjen – plánování. Foto: freepik.com

Pokud vám Opice pomohla se rozhodnout, čemu se budete v dalším období věnovat a Kohout vám vše správně srovnal a dal do pořádku, pak nyní je na Psovi, aby zajistil, že vše bude opravdu správně fungovat.

V říjnu využijte vládnoucí energie mezidobí Země a udělejte si opravdu dobrý plán na další období. Plán by měl zahrnovat vše, co bude potřebné udělat v zimě. V tomto období byste měli dělat vše pro to, abyste si své energie ochránili a umožnili jejich využití s novým rokem. Rozhodně musíte energie ochránit a uložit tak, aby v průběhu zimy nebyly ohroženy a vyčerpány. Jedná se jak o vaše tělo, tak o majetek či další zdroje vaší energie.

Přihlaste se na seminář Rok 2020 a nové 12-ti letí na dasa@byu.cz nebo 602 556 479. Vše o semináři ZDE

Další plán byste si měli připravit pro následující rok 2020. Plán by měl být již opravdu konkrétní, s daným cílem a ujasněnou cestou, jak se k cíli dostat. Je to ideální den pro to, abyste si vytvořili svůj vision board. Ten vás bude na cestě k cíli podporovat a dodávat vám na cestě potřebnou energii. Jak si takový vision board na základě Feng Ren Shui vytvořit jsme se učili na kurzu Vision Board. Vy, kteří jste se kurzu zúčastnili tak nyní můžete využít své znalosti.

Plán se snažte udělat opravdu precizně. Měl by také obsahovat silnou energii času (čas = Kov) – tedy pevné termíny. Až si plán v říjnu připravíte, nechte ho v listopadu „uležet“ a vrátíme se k němu společně zase v prosinci, kdy nám začne dávat energie jagnová Krysa.

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ

Jaký bude rok 2020 a jak začne nové 12-tiletí? A jak se správně na začátek nového cyklu připravit? To vše se dozvíte i naučíte na našem semináři. Seminář je určen pro naše studenty a klienty. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Vše o semináři ZDE

JAK SPRÁVNĚ VYUŽÍT ENERGIE ŘÍJNA SE DOZVÍTE V HAPPYWEEKU NA ŘÍJEN ZDE:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shui říjen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui říjen

SEMINÁŘ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Cyklus čtyř prožitkových seminářů Po čem ženy touží  ( pro velký úspěch opakujeme)

Poznejte sami sebe a naplňte touhy ve svých životních rolích jako dcera, žena, matka a manželka.

Vše o semináři zde:

vaříme podle ročních období a pěti elementů

Feng Shui v kuchyni, zdravé a vědomé stravování, region/sezona, bylinky pro zdraví po celý rok. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.