VÍTE, PROČ TU JSTE? VÍTE PROČ TO DĚLÁTE? VÍTE, PROČ TO CHCETE? ZNÁTE SVÉ PROČ?

Na posledním semináři minulý víkend jsme se připravovali na nový rok 2020 i celé nové dvanáctiletí, které v roce 2020 začíná. Abychom se mohli dobře připravit, museli jsme si uvědomit naše základní nastavení, svoji současnou situaci, kde jsme, kam chceme jít a jak se tam můžeme dostat. Museli jsme si tak položit několik zásadních otázek a hledat na ně ty nejlepší odpovědi.

PROČ TU JSEM? Foto: freepik.com

Lidé si kladou mnoho otázek. Mezi ty nejdůležitější patří: KDO JSEM? CO MÁM DĚLAT? JAK MÁM ŽÍT? Odpovědi na tyto otázky jsou jedny z nejtěžších a většina lidí na ně neumí odpovědět. Ale protože to jsou klíčové otázky pro váš život, je velmi těžké žít naplněný život, když neznáte tyto zásadní odpovědi.

Často se ale zapomíná na otázku s PROČ. Tato otázka je totiž esencí, hlavním důvodem všeho, co děláte. Z pohledu Feng Ren Shui je to Jang, který vše začíná. Je to motor, je to zážeh, díky kterému se věci ve vašem životě dávají do pohybu. Když víte své PROČ, pak se vám odhalí hlavní podstata vašeho bytí (PROČ TU JSEM), vašich činností (PROČ TO DĚLÁM), vašich cílů (PROČ TO CHCI) atd.

A protože Jangem vše začíná, měli byste vše začínat otázkou PROČ. Pokud budete znát odpověď, pak vám bude jasné i CO a JAK. Budete vědět, jak fungovat a to, co máte vlastně dělat. Vaše PROČ je tak opravdu zásadní pro vaše rozhodování i pro stanovení vašich cílů.

A protože se blíží nový rok 2020 i celé nové dvanáctiletí, které bude mít velký vliv na vaši budoucnost, měli byste úvahy o svých cílech začít právě otázkami s PROČ. První otázkou by mělo být PROČ TU JSEM? To souvisí s vaším bytím. Co máte v životě dělat, jaký je smysl vašeho života. Pokud nevíte tuto zásadní odpověď, nemůžete si správně nastavit základní podmínky svého života. Měli byste umět definovat tuto větu: CHCI V ŽIVOTĚ DĚLAT XY, ABY ……. (co a jak chcete svým životem ovlivnit, k čemu přispět, např. „….aby lidé mohli realizovat svůj talent.“). Tato věta by tak měla definovat vaše základní PROČ.

POZNEJTE SVÉ PROČ. OBJEDNEJTE SI KONZULTACI S VÝKLADEM VAŠÍ TYPOLOGIE NA dasa@byu.cz NEBO NA 602 556 479

Odpověď najdete ve své typologii Feng Ren Shui. Ta vám prozradí váš základní přirozený talent, tj. hlavní výbavu k tomu, co máte ve svém životě dělat. Tím je také dáno vaše PROČ. Vaším úkolem je ale toto své PROČ jasně definovat pro svůj život. A tímto PROČ pak „filtrovat“ vše, co v životě děláte. Tím si budete umět nastavit všechny oblasti svého života, bude si umět vybírat správné činnosti, správné lidi i věci do svého života. Pokud něco vašemu PROČ neodpovídá, pak to ani nepatří do vašeho života. Nic by vás z vašeho PROČ nemělo odklonit. Neměli byste dělat to, co vašemu PROČ neodpovídá.

Když víte své hlavní PROČ, znáte smysl svého života. A díky tomu svůj život můžete žít naplno, mít ve všem jasno a prožívat krásu uspokojení a naplnění. A to je hlavním cílem vašeho života.

Své proč můžete odhalit na naší konzultaci, kde vám vyložíme vaší typologii a ukážeme vám, jak si vše v životě nastavit, abyste mohli žít podle svého PROČ.

JAK SPRÁVNĚ VYUŽÍT ENERGIE ŘÍJNA SE DOZVÍTE V HAPPYWEEKU NA ŘÍJEN ZDE:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shui říjen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui říjen

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor: obsazeno

Pro velký zájem připravujeme další termíny na leden 2020. Sledujte naše stránky, kde budeme oznamovat nové termíny. Každopádně všem MOC DĚKUJEME za tak velký zájem.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.